2752
2734

هیچ رو مود درس خوندن نیستم بیاید ی چیزی بگید ترغیب شم ب درس خوندن

در جهانم همه چیز نیکوست⚜️❤️ ساکن قلب تهران

واااای منم توروخدا چیزی گفتن منم لایک کن

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوازدهمی؟

من یازده تجربیم دارم برای نهایی میخونم کم کم ولی حس میکنم همش یادم میره و الکی میخونم🫠

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود

سلام عزیز 

۱. محیط مرتب و آرامش بخش فوق العاده تاثیر داره 

۲. خلاصه نویسی کن و مدام مطالب رو بنویس 

۳.مرور رو فراموش نکن

۴. اگر بخونی به مرور به درس علاقه مند میشی و با تشویق هایی که میشی بیشتر موفقی

اگه کنکوری هستی ب روز اعلام نتایج فکر کن

ک خیلیا قبول شدن و ممکنه تو نشده باشی

هر جا بری ازت بپرسن چیکار کردی و ندونی و جوابی بدی

ناراحتی و بایذ یکسال ذیگه از عمرتو بذاری

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

به اون لحظه فکر کن که جوابا میاااد 

اون لحظه ای که باید وارد اون سایت بشی و از طرفی پدر و مادرت منتظرن و از طرفی میدونی اگر خراب کرده باشی جرررت میدن ولی باید جلوی چشمشون اون دکمه رو فشار بدیییی

از لحظه ای بترس که وارد سر جلسه میشی و بغل دستیاتو میبینی که تند تند تستا رو میزنن ولی تو حتی نمیدونی سوال چی میگههههه

2706