2737
2734
عنوان

میخوام از نظر شخصیتی رشد کنم

113 بازدید | 15 پست

من یک زن متاهل خانه دار هستم، یه پسر سه ساله دارم،تو زمینه تحصیل با اینکه دختر زرنگی بودم ولی نشد اونچه که مناسب من بود و میخواستم... نصفه و نیمه رهاش کردم،الان بشدت فقدان مدرک تحصیلی رو احساس میکنم،اعتماد بنفسم بشدت کم شده، احساس بی ارزشی و پوچی میکنم،خیاطی میکردم و کیک و شیرینی درست میکردم ولی دیسک گردن باعث شد نتونم دیگه انجام شون بدم، احساس میکنم یه آدم بی خاصیتم، ضربان قلبم بالاس، استرسی هستم،اکثر اوقات احساس خوبی نسبت بخودم ندارم،شرایط ادامه تحصیل ندارم، دوس دارم از این حال و هوا در بیام،میخوام فعالیت اجتماعی داشته باشم،اعتماد بنفس داشته باشم که بهتر بتونم صحبت کنم،دلم میخواد حرفی برا گفتن داشته باشم،چجوری میشه یه زن خانه دار با اعتماد بنفس بود؟ چه کاری میشه بیرون از خونه انجام داد که مثلا دوبار در هفته باشه که هدفمند باشه؟ که کمک کنه شخصیت آدم رشد کنه؟ منظورم شاغل شدن نیست،فقط میخوام شرایطم عوض بشه، چند روزی از هفته رو بخاطر انجام کاری و رسیدن به هدفی از خونه بیرون بیام،چه مهارت هایی تو خودم تقویت کنم، هرچی به ذهنتون میرسه یا تجربه ش ‌ رو داشتین بنویسین من همه کامنتا رو با دقت میخونم،ببخشید که طولانی شد 🌹

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ورزش کن کوهنوردی برو

کتاب بخون توی کتابخونه و کتابفروشیا زیاد بگرد

دوستای موفق پیدا کن دوستای شکست خورده رو کات کن باهاشون

مدیتیشن کن

هنر ساز و موسیقی و نقاشی یاد بگیر

سفر برو

زبان یاد بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کتاب بخون...برو باشگاه چون آدمهای زیادی میان و روابط اجتماعیت بالا می‌ره.پارک بانوان برو کتابخونه برو.هرجایی رفتی حتی از همه لحاظ پایین ترین بودی خجالت نکش چون خجالت باعث میشه اعتماد به نفست پایین بیاد.بجای خجالت کشیدن و سرزنش کردن خودت سعی کن یادبگیری از بقیه و رشد کنی 

گالری هنری برو سینما باشگاه تئاتر

چندتا دوست پیدا کن از همونجا هایی که گفتم

بعد برید رستوران و فلان…

اگر ادامه تحصیل میدادی شرایطت خیلی فرق میکرد الان که میگی شرایطشو نداری، از اینا استفاده کن

یا هم اینکه برو یه آنلاین شاپ کوچیک بزن که مجبور باشی در هفته چند روزی بری اداره پست و خرید وسایل و …

کلا با مردم در ارتباط باش

انزوا افسردگی میاره

دوره های آنلاین که تو مجازی میزارن شرکت کن

از همه بهتر میتونید زبان باد بگیرید کورس های معتبر شرکت کنبد .

یوتیوبم فوق العاده است

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2740

عزیزم شما یه مادری همینکه برای تربیت شدن پسرت وقت میزاری و داری یه خانواده رو اداره میکنی خودش یه مسئولیت خیلی بزرگه پس ارزشمند هستی قطعا شک نکن...

بعد اینکه اگه واقعا پول براتون مهم نیست میتونین در هفته یبار یا دوبار به کودکان بی سرپرست یا خانه سالمندان سر بزنید و کمکشون کنید یا قصه بخونید واسه بچها بازی کنید باهاشون به سالمندان برسید بنظرم خیلی کار با ارزشی و آدم حس خوبی بهش دست میده ...میتونید چند تا کتاب در راستای اعتماد بنفس بخونید

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
دانشگاه نرفتی نه؟ دانشگاه واقعا ادمو بزرگ تر میکنه.. ادم نباید زود ازدواج کنه.. حالا هم میتونی کتاب ...

رفتم ولی تمومش نکردم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
عزیزم شما یه مادری همینکه برای تربیت شدن پسرت وقت میزاری و داری یه خانواده رو اداره میکنی خودش یه مس ...

پیشنهاد خیلی خوبی بود ولی من آدم درونگرایی هستم نمیتونم به کسایی که نمیشناسمشون محبت کنم، در رابطه با بچه ها هم چون خودم یه مادرم خیلی خیلی برام سخته من چشمم به بچه ای بیفته که خانواده و سرپرست نداره بی اختیار فقط اشک میریزم و گریه میکنم و ساعت ها و روزها بهش فکر میکنم متاسفانه و این خیلی بده و نمیتونم باهاشون ارتباط مناسبی برقرار کنم، کاش میتونستم واقعا ارزش داشت

دوره های آنلاین که تو مجازی میزارن شرکت کن از همه بهتر میتونید زبان باد بگیرید کورس های معتبر شرک ...

منظورتون از کورس های معتبر چی هست

منظورتون از کورس های معتبر چی هست

سایت هایی مثل فرادرس و مکتبخونه و ... کلی دوره آموزشی خفن میزارن که میتونید بخرید و استفاده کنید

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2706