2737
2739

جاش تنگه ینی .. چجوریخ که تکوناش زیاده نگرانم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

جاش تنگ نیست فقط ی بچه ی شلوغ کار و پرجنبوجوشه

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
جاش تنگ نیست فقط ی بچه ی شلوغ کار و پرجنبوجوشه

مثلا تو شب خب هی بیدارمیشم و غلت میزنم.. میبینم داره لگد میزنه و تکون میخوره الانم ۱۰ دقیقه اس بیدارشدم .. الان ۱۰ دقیقه هست داره ول میخوره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه تکواندو کارع

واقعا همینههههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا تو شب خب هی بیدارمیشم و غلت میزنم.. میبینم داره لگد میزنه و تکون میخوره الانم ۱۰ دقیقه اس بیدار ...

خوابشم کمه بچه😂

بزار ب دنیا بیاد اگه دقیقا اینطوری نبود

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2740
تحرکش زیاده.دختر منم مدام در حال تکون خوردن بود

الان شیطونه دختدتون؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوابشم کمه بچه😂 بزار ب دنیا بیاد اگه دقیقا اینطوری نبود

نگو🥺🥺😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی درون شکم‌مادر اورا به ستوه آورده

اره بچم دلم میسوزه براش.. برعکس دختر اولم اروم بود توشکمم فقط شیرینز میخوردم دوتا لگد میزد😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلاااااااا.انقدم تنبله که حد نداره😂تو نوزادیشم از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعتشو خواب بود.

عه ایول امیدوارم کردی😍😍💃💃💃💃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بچم دلم میسوزه براش.. برعکس دختر اولم اروم بود توشکمم فقط شیرینز میخوردم دوتا لگد میزد😂

امیدوارم مثل من نباشه که دوماه زودترم به دنیا اومدم  

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎