2733
2739

وا الان مشكلت اينه 

مثلا از قصد نيومدن حتما براشون مهمون اومده يا كار دارن ميان ديگه 

حوصله داريا

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعوتشون‌کن

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2740
حالا چرا میزنی؟؟؟!!!! مگه راجع به مامان بابای شما چیزی گفتم ؟؟؟؟!!!!

والا خانواده منم نيومدن انقدر زندگي سخت شده كه اينجور چيزا مشكلي نيست كه من برات زندگيمو تعريف كنم بعد بايد زار زار گريه كني كه چي گذشت 

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی

میان استاترهنوز۵عیدهست فک وفامیل من  وهمسرم فکرکنم امسال بعد۱۳بیان

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

منتظردعوتن شاید

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
حالا چرا میزنی؟؟؟!!!! مگه راجع به مامان بابای شما چیزی گفتم ؟؟؟؟!!!!

تورونزد

طفلی طوری توضیح دادکه مثلاآرومت کنه

برای چی به کسی که اومده توی تایپیکت ووقت میزاره میپری؟!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
والا خانواده منم نيومدن انقدر زندگي سخت شده كه اينجور چيزا مشكلي نيست كه من برات زندگيمو تعريف كنم ب ...

انشاءالله به حق این ماه عزیزخورشیدزندگیت زودترطلوع کنه وسختیهات ازبین بره

منم ن جایی رفتم ن کسی اومد امسال ماشین نداشتیم با دوتا بچه کوچیک نتونستم برم همه رفتن من تنها موندم& ...

بي ماشيني خيلي سخته برات از ته قلبم ارزو ميكنم هر چه زودتر ماشين بخري و تاپيك بزني بلاخره پام رو زمين نموند 😀به حق اين ماه عزيز اونايي كه خونه ندارن خونه دار بشن اونايي كه ماشين ندارن ماشين دار بشن اونايي كه بچه ندارن بچه دار بشن اونايي كه ازدواج دلشون ميخواد همسر شيرحلال خورده قسمتشون با دهنروزه دعا كردم ان شاءالله خدا دعاي منه حقيرو مستجاب كنه الهي امين🤲🌸

ماشين خريدي تگم كن ذوق كنم🤗

يه جا كليدي بخر به نيت ماشين حتما حاجت روا ميشي

2706