2737
2734
عنوان

یه سوال از تلگرام

82 بازدید | 10 پست

وقتی از schedule massage یا همون پیام زمان بندی شده استفاده کنیم طرف میفهمه؟

هر کس بد ما به خلق گوید، ما چهره دل نمی‌ خراشیم                 ما خوبی او به خلق گوییم، تا هر دو دروغ گفته باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه نمیفهمه. ولی مثلا پیامت ساعت ۱۰ میرسه بهش و میبینه لست سینت واسه ساعت ۸ عه. میفهمه برنامه ریزی شده بود.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

البته من مدتیه تلگراممو آپدیت نکردم. الان با کامنت بقیه شک کردم. به حرف بقیه اعتنا کن پس.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
نه نمیفهمه. ولی مثلا پیامت ساعت ۱۰ میرسه بهش و میبینه لست سینت واسه ساعت ۸ عه. میفهمه برنامه ریزی شد ...

نه لست سینم غیرفعاله

ولی چرا بعضیا گفتن میفهمه

هر کس بد ما به خلق گوید، ما چهره دل نمی‌ خراشیم                 ما خوبی او به خلق گوییم، تا هر دو دروغ گفته باشیم
2740
البته من مدتیه تلگراممو آپدیت نکردم. الان با کامنت بقیه شک کردم. به حرف بقیه اعتنا کن پس.

ممنونم💚