2737
2739
عنوان

کمکم کنیدلطفاحالم خیلی بده

204 بازدید | 24 پست

سلام بچه هامن ۹ساله ازدواج کردم یه جاری دارم که تواین ۹سال هروقت باهم صمیمی دوستانه شدیم بعدیه مدت میدیدم ازم فاصله میگیره بعدمیومدبهم میگفت شنیدم ازکسی که تو رفتی حرفایی روکه درموردمادرشوهراینازدم کف دستشون گذاشتی ومن هم میگفتم دروغه وجاریم باورمیکرد.واقعاهم دروغ بود

تاهمین یک سال پیش دوباره بعدکلی دوستی یهورفتارش تغییرکرد منم گفتم لابددوست نداره رفت وامدروفاصله گرفته خلاصه تویکی ازمهمونی های عیدبهم گفت یکی بهم گفته رفتی حرفموبه مادروپدرشوهرزدی.منم قسم خوردم که دروغه وبهش گفتم درهیچ شرایطی بدتونمیگم اینویادت باشه..اماحقیقتاازش دلگیرشدم ازاینکه اینقدربی اعتماده به من واینکه هرچی بهش گفتم که این تهمت وبهم زده میگه نمیتو نم بگم طرف من روبه قرآن قسم داده.ناراحتم کیه که بامن اینقدردشمنه یکم به یکی شک دارم.تواین ۹سالی که ازدواج کردم این ۵ یا۶باره که این اتفاق میوفته ..شوهرم میگه میخوام به برادرم بگم که واقعادیگه رفت وامدفایده نداره چون خانومت اعتمادنداره به زنم..کمکم کنیدچی کارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریت آدم دهن بینیه و تحت تاثیره،اینجور آدما انگار تو سرشون دستگاه پردازش ندارن،امروز حرف تورو باور میکنن،فردا حرف یکی دیگه رو،اگر هم رفت و آمد میکنی،دیگه باهش انقدر صمیمی نشو،در حد حرفهایی که جلوی همه بتونین بزنین،تا خود به خود این ماجراها هم تموم بشه

2728

بگو هرکیه میخواد یه دستی بزنه که بفهمه درمورد مادرشوهرت پدر شوهرت بد میگی یا ن بگو تو چرا وا میدی بگو خب ازشون بپرس چیا گفتی حالا که میدونه بعدشم اعتماد نداری هیچی نگو خب

کاربر سال 97_  یه صلوات برای رسیدن به حاجاتم؟ منم دعاتون میکنم❤ اقایون درخواست دوستی ندن🚫متاهل و متعهد🌈
2740
مرسی عزیزم .آره دقیقاهمینه.شوهرمم حرفی نزنه؟

بنظرم اگه خودت صمیمی نشی،کافیه،فکر نکن اگه با جاریت اتمام حجت کنی و دوباره صمیمی شی(رویه قبل)مساله حل میشه،من فکر نمیکنم.بنظرم بهتره کلا قید این مساله رو بزنی و همراه همسرت باهاشون وقت بگذرونی(منظورم توی جمع)تا از طرف اونم مجالی برای صمیمیت دوباره نباشه

بگو هرکیه میخواد یه دستی بزنه که بفهمه درمورد مادرشوهرت پدر شوهرت بد میگی یا ن بگو تو چرا وا میدی بگ ...

دیگه نمیخوام خودم حرف بزنم دراین موردمگراینکه خودش دوباره مسئله روپیش بکشه

چرا باید با جاری انقدر صمیمی بشی؟ 

ول کن دیگه بهشم بگو تو که انقدر بی اعتمادی دیگه قطع رابطه کنیم حوصله ندارم هر سه روز یه بار قسم بخور 😌

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706