2733
2734

سلام دوستان. ما سالهاست که ساکن غرب تهران هستیم. سمت شرق رو اصلا نمیشناسیم ولی بخاطر نزدیک شدن به محل کار همسرم میخوایم منتقل شیم اون سمت. یه خونه خیلی خوب تو حسین آباد مژده دیدیم که میخوایم اوکی کنیم برای خرید. ولی دودل هستیم که محله چجور جاییه. البته کوچه هاش خیلی آروم و سرسبز بود و ساختمونای خوبی هم بود ولی خب باز نمیدونیم چجوریه در کل. قیمت خرید هم اگه اطلاعی دارین لطفا بفرمایین که متری حدودا چنده سرمون کلاه نره

هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید

برای قیمت هم میتونی بری تو سایت دیوار تهران محلشو انتخاب کنی متراژم بزن نمونه های خونه هاش میاد ببین قیمتا چجوریه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره اتفاقا  این خپنه رو هم از دیوار پیدا کردیم ولی چون یه مقدار قیمتو پایین گفته مشکوک شدیم. ۱۳۵ متری ۴ ساله خیلی شیک و تمیز گفت ۸۵۰ تومن. ما گفتیم ۸۰۰ نه چک زد نه چونه قبول کرد. میشه متری ۶ تقریبا. بنظرم قیمت اونجا متری حدود ۷ باید باشه

هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2740

نه چرا ایراد باشه ادمایی که هستن اکثرا 20 ساله اونجان ایراد نیست مثلا پل رومیم محلیه سهیل بعضی جاهای قیطریه دولت خیلیم خوبه مژدم از خود هروی خلوت تر و ارومتره

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

عه چه خوب خیلی دلگرم و امیدوار شدم. آخه همینجوریش که میخوایم بریم اون سمت انگار احساس غربت میکنم همه جا برام ناآشناس. غربو مث کف دستم میشناسم

با اونجام اشنا  میشی عزیزم مثل من که مجبور شدم با غرب اشنا بشم من بعد ازدواج اومدم غرب

انشاالله به سلاحت باشه و معامله خوب و شیرینی باشه برات

وااای خیلی خوشحالم الان. آخه ما تا حالا مستاجر بودیم خیلی حس خوبیه خونه خریدن اینجوری هم که میگین دارم بال در میارم

2706