2733
2739

من از شهرخودمون فعلا پاشدم و تهران زندگی میکنم

زیر نظر دکتر زنان و زایمان شهر خودمم اما میخوام تهران زایمان کنم و دنبال یه دکتر خوب میگردم میشه بهم کمک کنید و بهترینش معرفی کنید

ممنون میشم❤❤

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
والامن مشهدزندگی میکنم نمیتونم زیادراهنماییت کنم

ممنون عزیزم

متأسفانه کسی نیست جواب بده🥲

سایت هم شده پر بچه

تاپیک های قبلا بخون انقدر جو سایت خوب بوده همه بهم کمک میکردن و جواب میدادن اما حالا هیچی🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم متأسفانه کسی نیست جواب بده🥲 سایت هم شده پر بچه تاپیک های قبلا بخون انقدر جو سایت خوب ...

منم تاپیک میزنم نیازبه کمک داشتم هیچ کس نیومدجواب بده بلدم نیستم برای خودم کسی جمع کنم

بزارعزیزم ببینم میتونم کمکت کنم یانه

2731
ایتادارین؟ 

آره دارم

چطور مگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایتادارین؟ 

اگه ایتادارین بگین من میخوام یه کانالی معرفی کنم مخصوص همین زنان وبارداریه ادمینش خیلی خوبه تمام خانومامشکلاتشونومیگن این میزاره بقیه هم جواب میدن قدیمیه جواب خیلی ازسوالاتون رومیگیرین وخیلی دکترایه خوب وتجربه های خوب معرفی میکنن

اگه ایتادارین بگین من میخوام یه کانالی معرفی کنم مخصوص همین زنان وبارداریه ادمینش خیلی خوبه تمام خان ...

https://eitaa.com/farzandbano

اینم لینکش اماادمینش خیلی دیربه دیرجواب میده برواول سوال بپرس ولی توکانال خیلی سرچ کن ونگاه کن وبخون

2740