2737
2734

من دوران دبیرستانم یادمه خیلی کرم پودر میزدم

علاقه خاصی داشتم به آرایش و میکاپ 

خداروشکر میکنم ازون زمان گذر کردم 

به این نتیجه رسیدم که به جای پوشوندن عیب پوستم

بهتره به خود پوستم برسم

پوستم آینه و صاف و عالی نیست 

ولی خداروشکر مشکل و نقص بزرگ هم نداره و همین برام کافیه

داشتن روتین پوستی علاوه بر اینکه به پوست من کمک کرد

از نظر روحی هم برام مفید بود

وقتی برای خودم وقت میذارم خودم و مهم میدونم 

نشون میده که من خودم و دوست دارم

این رسیدگی به پوست و اندام به نوعی سرمایه گذاری برای آینده است

ارزش گذاری برای خودمون از همین چیزای کوچیک شروع میشه 🌱🦋

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

یسوال برا اینکه نیم درجه پوست صورت تیره تره راهکار داری؟

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس توی نور گرفتم بدون فیل ار با دوربین پشت گوشی

دوربین پشتی گوشی من کلا تکسچر و بافت پوستو خیلی زوم میکنه و دقیق نشون میده

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740

جای قرمزی جوش چیکار کنیم؟

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

دیگ صابون رو‌کنار‌‌گزاشتک رفتم فوم و مرطوب کننده مسیلار‌واتر‌ تونر ویتالیر گرفتم 

سعی میکنم کرم پودر نزنم حتی خود ویتالیر رو 😁

فقد تیرگی‌کشالع ران رو چی کنمممم

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
منم همیسه ضد افتاب میزنم کرم پودرو هیچ وقت نزدم به پوستمم نمی رسم پوستم خدارشکر خوبه 

خداروشکر عزیزم 

همون ضد آفتاب خودش رسیدگیه و مهم ترین اصله روتینه 

چی میزنی 

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

چی میزنی 

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2706