2737
2739
عنوان

هفت سال شوهرم عید اشکم در میاره

345 بازدید | 17 پست

قرار بود برم خونه مامانم عید دیدنی امروز فردا کرد 

منم گفت بعد افطار بریم کلی بهم فش داد که صبح چرا نرفتی تورو ننت اینجوری میکنه از بس گریه کردم چشام کوچیک شده انتر منو مقصر میدونه دعا کنید بمیرم لطفا😔😔

سلامتی پسرم صلوات اَللهم صَلی اَلله مُحّمد وَآل مُحّمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا نکنه عزیزم 

به جای تو شوهر انترت بمیره 

اعصابم خورد شد

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2738
صبح روزه نبودی مگه؟ 

چرا روزه بودم امروز فردا کرد میگفت بعد افطار میریم بعد صبح میگفت پاشو بریم نمیری من برم بیرون؟

سلامتی پسرم صلوات اَللهم صَلی اَلله مُحّمد وَآل مُحّمد 
طلاق.... هیچ مردی ارزش نداره خودت رو کوچیک و خورد کنی‌.... من خیلی سلیطه ام یه مردی صداشو ببره بالا ...

آدمای سلیطه بهترن   من بعضی آقایون رو دیدم که هرچی همسرانشون خوب باشن بدتر میکنن البته برا همه کاربرد نداره گاهی هم منجر به طلاق  میشه

انتظار داری واسه مرگ کسی ما دعا کنیم ؟خودت تنهایی برو حالش وببر منم اوایل همین بودم الان نیاد خودم میرم  اصلا اصرار هم نمیکنم .شعور که آموختنی نیست 

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ میگن پنجره ی دل آدمای مهربون روبه خدابازمیشه ازاون پنجره برای منم دعاکن⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
آدمای سلیطه بهترن   من بعضی آقایون رو دیدم که هرچی همسرانشون خوب باشن بدتر میکنن

من صبر میکنم اما وقتی منفجر بشم دیگ راه برگشتی نداره... وقتی منفجر بشم با خاک یکسان میکنم طرفو.. زن و مرد هم ندارخ... تا وقتی خوبم مهربونم.. اما وقتی منفجر بشم اندازه ی قاتل زنجیره ای وحشی میشم.. 

'رها ز هرچه هست و نیست'
2706