2737
2734

مثلا کل روزا عین دوتا ادم که فقط باهم غذا میخورن میرن بیرون هیچ محبتی بغلی ابراز علاقه ای فقط و فقط موقع همون را... و بعدش دیگه بازم مثل قبل این خیلی بده خیلی یه حوریم نمیدونم راهکار دارین برام سخته این وضع خب زن پر از حس بد میشه چرا هیچ‌کس حس یه زن رو نمی فهمه هرچقدرم بخوام سعی کنم توقعمو پایین بیارم ولی تو خودم احساس ناامیدی و خلا میکنم 

دوس داشتم به یکی بگم مردا همه اینارو نق زدن میدونن و اگه هم بگی بهشون یه هفته درسته بعدش مثل قبل نه؟؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینجوری نیست 

باهاش صحبت کن حتما 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
2740

ینی از سر کار میاد بغلی بوسی چیزی در کار نیس 

یا شبا حین خواب ک رابطه ندارین بوس و بغل و اینا نیی فقط،شب بخیر میگین یا وسط روز آخر شب دوست دارم نیس

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه

اکثر مردا اینجوری ان نگران نباش

بالاخره حق دارن فشار کار و استرس و اینا تو این وضع کشور...

سعی کن بهش بفهمونی اگرم منطقیه صحبت کن باهاش

من خودم مثلا میرم کنارش بغلش میکنم و یه جورایی وادارش میکنم که محبت کنه کم کم عادتش میشه

2706