2737
2734

چيكار كنم تقريبا هر هفته با ١٠ روز يكبار تبخال ميزنه كه ٣-٤ روز طول ميكشه خوب شه خيليم درد و سوزش داره اولش مثل جوش بعد مثل زخم ميشه ٣-٤ روز بعدم خوب ميشه اما جديدا هى تكرار ميشه

99% درصــــــــد . . . موضوعاتی که نگرانشان هستید   هیچ وقت اتفاق نمی افتند ...

Hpv زيگيل تناسلي

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما دکتر برو.رابطه جنسی نداشته باش.باردار نشو تا درمان نشده

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2738

تا حالا معاينه هم نداشتم انقدر كه ميترسم و ميدونم درد شديد داره اون دستگاهه كه مثل قيچيه

عزيزم يه قرص خيلي گرون داره .

من يادمه به بار دكتر براي دوستم نوشته بود قرصش ١٥٠€ شد. بعد هم خيلي قرص قوي بود هر روز ٤تا بايد ميخورد تا تموم بشه نصف شده بود طفلي ولي كاملا خوب شد 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

زيگيل تناسلي مثل جوش و زخم 

عكسشو تو نت 

ببين 

خيلي خطرناكه!

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
چرا دکتر نمیری دقیقا چ جوریه؟؟

مثل جوش سرسفيد بعد يروز خودش ميتركه مثل زخم سوزش داره تا ٣ روز اينا هم خوب ميشه

2706