2737
2739

بچه خواهرم دو سال هست می‌خواییم از شیرخشک آروم آروم بگیریم 

خیلی شیر نمیخوره ولی وابسته به شیشه و شیر هست ارومش می‌کنه خالی هم باشه دهنش می‌زاره 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

تو طول روز اصلا بهش نمیدم —با لیوان فقط اب و شیر میخوره ،فقط قبل خواب بش میدم ک اونم اگه خسته باشه تو بغلم بدون شیر میخوابه —وسط شب هر وقت گریه کرد بش اب بدن  کم کم از سرش میفته

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو طول روز اصلا بهش نمیدم —با لیوان فقط اب و شیر میخوره ،فقط قبل خواب بش میدم ک اونم اگه خسته باشه ت ...

بچه آرومی نیست اصلا 

به قدری گریه می‌کنه تو سرش میزنه خودشو میزنه زمین

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

من از اطرافیان دیدم که آب میوه دادن بهش به جای شیشه

کم کم از سرش افتاده 

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
2740
بچه آرومی نیست اصلا  به قدری گریه می‌کنه تو سرش میزنه خودشو میزنه زمین

پس بدین بخوره مجبورش نکنین کم کم خودش میذاره کنار —تو طول روز مهمه ک یادش بره

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
تا خیلی وقت می خورد. از یه جایی به بعد شیر نیدو(اسمش یادم نیست) بهش می دادیم و با آبمیوه خوری بچه ها ...

عزیزم به قدری اخلاقش بده 

که اگه ندیم خودشو می‌کنه زمین جیغ می‌کشه 

تمام شیر هارو امتحان کردیم نمیخوره 

و لیوان و نی هم دوست نداره

پسرم ۵ ماه دیگه سه سالش میشه هنوز از شیرخشک نتونستم بگیرمش موقع خواب فقط یکم میخوره

یعنی زورش نکنیم چطوری بفهمه دیگه باید راهکاری باشه برا بچه های حساس

پس بدین بخوره مجبورش نکنین کم کم خودش میذاره کنار —تو طول روز مهمه ک یادش بره

خوب میترسم بعد نتونه دیگه ولش کنه

عزیزم به قدری اخلاقش بده  که اگه ندیم خودشو می‌کنه زمین جیغ می‌کشه  تمام شیر هارو امتحان ...

هنوز دو سالشه بهش بده به نظرم. همه چیز به موقع اتفاق می افته نگران نباش.

این شیره که من گفتم یک جور شیر خشک بود برای بچه های بزرگتر مثلاً ۶ ساله.

خوب میترسم بعد نتونه دیگه ولش کنه

واسه همین میگن از شیش ماهگی شیر شب و قطع کنین ک ماها نمیکنیم —

یعنی زورش نکنیم چطوری بفهمه دیگه باید راهکاری باشه برا بچه های حساس

خب عزیزم به جای شیرخشک شیرگاو بدین بهش یا از این شیرای پاکتی اگه میخوره

پسر من هیچ شیر دیگه ای به غیر شیرخشک نمیخوره وگرنه بهش میدادم

کاربر قدیمیم
2706