2733
2739
عنوان

سردرد

30318 بازدید | 38 پست

سلام خانم ها

من یه چندماهی هست خیلی سردرد میشم نه از این سردردهای سوسولی که زود تموم میشه سردردهای خیلی شدید بطوری که نور وصدا و بو باعث حالت تهوع من میشه شما تجربه شو داشتید؟

آرامش عجیبی دارم😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این علایم که میگی مشابه علایم میگرنه به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کن

من خودم از ۱۳سالگی میگرن گرفتم.

سردرد ضرباندار،شروع سردرد با بعضی بوها،تسکین درد توی جای تاریک و گذاشتن ی دستمال خنک روی سرم محل درد

2731
عزیزم این علایم که میگی مشابه علایم میگرنه به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنمن خودم از ۱۳سالگی میگرن گرفتم.سردرد ضرباندار،شروع سردرد با بعضی بوها،تسکین درد توی جای تاریک و گذاشتن ی دستمال خنک روی سرم محل درد

پیش دکتر عمومی برم یا مغز و اعصاب؟داروهات چی ان؟

آرامش عجیبی دارم😋
2740

از همه قرصی بهتر بوده برام.نیم ساعت نشده ارومم میکنه دراز میکشم رو شکم. ولی اگه تموم کرده باشم قرص دورنگا یا همون آکسار میخورم و سرمو محکم با روسری میبندم تو اتاق تاریک دراز میکشم و میخوابم بیدار شم خوب میشه.دکتر نرفتم ولی باید برم. نمیدونم چی میده.اونایی که رفتن چیا داده بهتون.نمیخوام ارام بخش بخورم از الان 

حتما مغز و اعصاب برو

دارو هام پروپرانول و نورتیلیپتیلین هرشب  یه دونه

بعد دوران کنکور چون سردردم وحشتناک زیاد بود هر روز هر روز عصرا سردرد داشتم یه مسکن قوی مخصوص میگرن هم بهم داد اسمش سوماتریپتان

جالبه بگم روز بعد از کنکور که دادم تموم شد سردرد هام قطع شد و ازون سال تا الان ۱۰بار‌ هم‌سردرد نداشتم

عزيزم  فكر ميكنم ميگرن داريد شما ،تمام علائم رو قشنگ واسه دكترت توضيح بده 

به نور هم حساس شده چشماتون؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
عزيزم  فكر ميكنم ميگرن داريد شما ،تمام علائم رو قشنگ واسه دكترت توضيح بده به نور هم حساس شده چشماتون؟

آره مخصوصا شب ها نور چراغ ماشین ها یا اگه موهامو ببندم دیگه اینقدر حالم بد میشه

آرامش عجیبی دارم😋

منم رفتم متخصص مغزو اعصاب نوار مغز دادم  میگرن من خیلی پیشرفته اس ولی دارو رو فقط دکترت باید تجویز کنه. 

فقط برای جلوگیری از شدید شدنش بهت میگم بمحض احساس سردرد یه استامینفن ساده بخور. اگه بعد نیم ساعت تا یکساعت بهتر نشدی یه نوافن بخور و با گوشی و کامپیوتر کار نکن. شرایطش رو داشتی برو حمام اب خیلی گرم رو سرت نگه دار دون دونهای دوش مثل ماساژ میشه برات. بعد بیا بیرون حتما سشوار بکش کامل خشک کن سرت رو ببتد و استراحت کن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

مرتب اب بخور. چایی نبات فراوون بخور. انقدر مایعات بخور تا تند تند بری دستشویی.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀