2737
2734

بچها بخدا از وقتی اومدم شهرستان کل خونه ی مادرشوهرمو عین گل کردم اونا یه روز قبل ما اومدن

(جالبیش اینه میگه از وقتی اومدم دارم خونه جم میکنم در حالی که خونش انقدددددد کثیف بوددد)

بعد من از صبح غذا میپزم خونه مرتب میکنم بعد مادرشوهر میبینه خونش انقد بهم ریختس میره پتو میشوره حالا اینا به کنار

بخدا از وقتی اومدیم خواهرشوهرم حتی یه لیوانم جابه جا نکرده بعد الان بهش گفتم ظرفارو تو میشوری

اونم شست بعد به شوخی برگشته میگه خودتون نشستین من دارم ظرف میشورم مادرشوهرم میگه بیا بشین خودم میشورم 

بعد من عین کوزت کار میکنم خواهرشوهرم یبار ظرف شسته میگه میشوره مگه من آدم نیستم

شما بودین ناراحت نمیشدین؟؟؟

کسیم کع شبیع کسی نیستم

نخوندم ولی کلا شوهر داشتم همش ازشون دلخور میشدم 😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

برای خودم ناراحت میشدم که عزت نفس ندارم و بیش از اندازه کار کرده ام

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای خودم ناراحت میشدم که عزت نفس ندارم و بیش از اندازه کار کرده ام

انقدددددد ناراحت شدم از صبح کار میکنم خواهرشوهرم واس اولین بار ظرف شسته میگه بیا بشین من میشورم بعد من خواب بودم میگه بیدار شدی برنج بپز

کسیم کع شبیع کسی نیستم
2740

کوزت نیستی که 

کمک کن ولی همه ی کار رو خودت نکن بگو من کفی میکنم تو آب بکش به خواهر شوهرت 

تو سفره رو تمیز کن من ظرف ها رو میبرم 

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟🍃

خب اشتباه از خودته عزیزم در حد ظرف شستن و سفره جنع کردن کمک کن.کارگر خونش که نیستی.خودت توقع ایجاد کردی.برای خودت ارزش قائل باش

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
کوزت نیستی که  کمک کن ولی همه ی کار رو خودت نکن بگو من کفی میکنم تو آب بکش به خواهر شوهرت  ...

هییییییچ کاری نکرده و نمیکنه بعد ازین ناراحتم واسه اولین بار ظرف شسته مادرشوهرم میگه بیا بشین من میشورم انگار من از صبح کار میکنم جونمو از سر راه پیدا کردم

کسیم کع شبیع کسی نیستم

انقد بهشون محبت کردی که درنظرشون تبدیل به وظیفه شده 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706