2752
2734
عنوان

رفتم کافه , پسره بهم گفت 😧

19011 بازدید | 202 پست

دانشگاه من کنار محل کار بابامه و تو فاصلهٔ بینشون یه کافه هست , من یکی دو ماه میشه که بعد از دانشگاه مستقیم میرم کافه تا یکم درس بخونم و از اون ور وقتی کار بابام تموم میشه میاد دنبالم . کافهٔ شیک و باکلاسی هست و میز های تک نفره داره که میشه برای مطالعه ازشون استفاده کرد ولی تا حالا ندیدم کسی غیر از من بیاد برای درس خوندن . بعد از سه چهار دفعه که رفتم مسئول کافه بهم گفت ببخشید که اینجا سر و صدا هست و مزاحم درس خوندن شما میشه و ... منم گفتم نه مشکلی نیست ایرپاد میزنم . دفعه بعد که رفتم یه نوشیدنی سایز کوچیک سفارش دادم ولی برام بزرگش رو آوردن وقتی رفتم حساب کنم گفتم اشتباهی بزرگ آوردن , منم هزینه بزرگ رو می خواستم بدم که مسئولش اومد و گفت نه و یکم تپق زد و داشت فکر میکرد آخرش خودش کارت رو گرفت و همون کوچیک حساب کرده بود . هنوز ادامه داره 

خب

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زود بگو دیگه

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
هیچ وقت کسایی رو ک میرن کافه تا درس بخونن درک نمیکنم  چطوری میشه اخه اونجا درس خوند 😂 خب اسی ...

وای خیلی حال میده ولی نه درسای تمرکزی و حفظی بیشتر مسئله ای اینجوری

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2706