2733
2734
عنوان

جدا بشم یا نه

373 بازدید | 35 پست

سلام تایپیک های قبلی تعریف کردم چه اتفاقی افتاده نامزدم با بهونه های الکی گفت دیگه نمیخوامت و میخوام جدا بشم و هم خونواده خودم هم خونواد اون گفتن ولش کن یه مدت تا آروم بشه اینا بهونن معلوم نیست اصلا چشه اما الان نه خودش نه خونوادش برا عید حتی یه تبریکم بهم نگفتن و یکی از همکارام گفته اگه بخوای واسطه میشم توافقی جدا بشین دوست مشترکمونم هست ولی من واقعا کاری نکردم که اون بخواد جدا بشه از طرفی ام وقتی منو نمیخواد چه زندگی باهاش دارم. 

ولی بهم میگه مهریه بهت نمیدم خب وقتی اون نمیخواد حداقل مهریه مو بده بنظرم ولی اون گفته انقد بلاتکلیف بمون تا بی مهریه رضایت بدی و اینک خانوادم اجازه نمیدن برم دادگاه و مهریه اجرا بزارم از طرفی هم میگن اون نمیخواد خودش بره جدا بشه تو کاری نکن ولی واقعا بلاتکلیفی بده چیکار کنم

بیخیال تکلیفتو روشن کن

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم الان ما بیایم بگیم جدا بشویانه حرف مارو ملاک اینده ت نکن،شما خودت بانامزدت رفت و امد داشتی باهاش وقت گذروندی و الان تو خودت بهتر از هرکسی حتی بهترازمادرو پدرش میشناسیش چون ادم یه چیزلیی رو به شریک زندگیش میگه که اصلا نمیتونه به پدرومادرش بگه،به قلبت و مغزت رجوع کن بشین فکراتو بکن همه چیزارو بزار و بچین کنار هم ببین ایا رفتاراش نرماله یاغیرنرماله ایا درست بشو هست یانه همه جوانب رو درنظر بگیرو تصمیم نهایی رو بگیر حالا ما سراین موضوعی که شما تعریف کردی میایم یه نظری میدیمو میریم ولی این اینده ی شماست که خودت میتونی رقمش بزنی ان شاالله هرچی صلاحته همون بشه عزیزم

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،

سخت حمایت میکنم جدا بشی 

ببین دختر جان الان هنوز هیچی نشده حتی استارت زندگی هم نخورده این بشر جا زده این آدم آدمه زندگی نیست دستی دستی خودتو بدبخت نکن مهریه برای زندگی ک نبوده برا چیته؟!خودتو خلاص کن 

منم عقدم قسم میخورم اگ همچین شرایطی داشتم لحظه ای برای جدایی درنگ نمی‌کردم این مرد زندگی نیست برو درخواست بده تحت فشار قرار بگیره یه مدت بهتره زودتر اسم این رو هم از اسم خودت ورداری

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2706