2733
2734
عنوان

داداشم مرد..

415 بازدید | 15 پست

ده سالم بود فهمیدم بابام قبلا تو بندر زن داشته یه پسر بزرگ هم از اون زن بندریه داشته 

بعد چند سال یه خط ناشناس بهم زنگ زد فهمیدم پسر بابامه ازم درخواست کرد با هم ملاقات کنیم گفتش ک مادرش وقتی اون دو سالش بوده ازدواج کرده و ناپدریش هم خانواده محترمی هستش و از مادر و ناپدریش دوتا خواهرناتنی داره گفتش ک میخاد منو ببینه میخاد طعم خواهر برادر تنی رو بچشه منم بزور مامانمو راضی کردم و گفتم بیاد کرج ببینمش وقتی برای اولین بار دیدمش موهای بور و فرش چشمای سبز عسلیش فهمیدم من بیشتر شبیه این پسر جونم بهش علاقمند شدم یکی دوبار دیگه دیدمش اما غرورم اجازه نمیداد بگم چقدر دوسش دارم امروز زنگ زدن بهم گفتن گاز گرفته فوت شده ..الان یه حس عجیبی دارم از تو انگار تهی شدم انگار منگم بغض داره خفم میکنه اما نمیخام گریه کنم یه طرف بدنم شل شده حس میکنم با ۲۳ سال سن دارم سکته میکنم بابامم سر یه جریان با برادراش دعواش شده چند،وقت باید زندان باشه مادره برادرم بهم زنگ زد گفت باید رضایت بابات هم باشه برا دفنش بابات نیست گفتن یکی از اعضای خانوادش به غیر از مادرش باید بیاد چون تو خواهر تنیش هستی باید باشی یسری امضا هست باید بکنی ....دوس دارم برم یجا انقدرر جیغ بزنم انقدر داد بزنم خالی شم جایی نداشتم درد دل کنم خواستم شما بشنوید..1403.1.4

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول تسلیت میگم بهت میدونم سخته برات امیدوارم که خدا بهت صبر بده 

دوم اینکه نگران نباشیا ولی قضیه یه کوچولو مشکوکه 

در صورت امکان نرو 

اما اگه رفتی تنها نرو 

لطفااا 

لطفا چیزی امضا نکن 

🤍

خدا به دلتون آرامش بده💔

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده

خداذحمتشون کنه😔😔

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
اول تسلیت میگم بهت میدونم سخته برات امیدوارم که خدا بهت صبر بده  دوم اینکه نگران نباشیا ولی قض ...

بنظرت چی میتونن بدن ک امضا کنم؟ آخه امضای من به دردشون نمیخوره

2706