2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تعریف کن

مثلن وقتی مجرد بودم همه دخترا فامیل ازدواج کرده بودن همش منو می‌گفت ترشیده شدی همش سرکوب ک آره تو رو هیچ کی نمیگیره ،جالب اینجاست از همه دخترا بیشتر خواستگار داشتم خواستگارام رو حتی خونه راه نمی‌داد ک بیان خواستگاری ، منو برا برادرزاده اش میخاست ، منم جوابم منفی بود ، بهترین خواستگارام رد می‌کرد از همه لحاظ عالی بودن ، تا آخرش مجبور شدم با یکی ازدواج کنم ، بعدش همش سرکوب میزنه شوهرت اینجوری خانوادش اینجوری دیونه ام کرده همه رو با خانواده شوهر خواهرم مقایسه می‌کنه منو آخرش سرکوب میزنه از اونا رو اصلن 

مثلن وقتی مجرد بودم همه دخترا فامیل ازدواج کرده بودن همش منو می‌گفت ترشیده شدی همش سرکوب ک آره تو رو ...

منم مشکلم اینه ک بین منو خواهرام خیلی فرق میزاره در صورتی ک همیشه منو شوهرم براش بهتر بودیم

خدایا شکرت   
منم مشکلم اینه ک بین منو خواهرام خیلی فرق میزاره در صورتی ک همیشه منو شوهرم براش بهتر بودیم

اره دقیقن اینقدر  شوهرم براشون خوبه ، ولی اگر اونا یه کار براش انجام بدن تو چشم همه می‌کنه ، مثلن شوهر من آشپزی اش عالیه یه بار رفتیم همه جمع بودیم مامانم خسته بود شوهرم گفت من خودم شام درست کنم یه قورمه سبزی خوشمزه درست کرد براشون ، آخرش شوهرم گفت بیا مادر ببین من چقدر بفکرتم شام درست کردم ک خسته نشی اون دامادات هیچی بلد نیستن درست کنن شوهرم ب شوخی گفت ، ولی مامانم برداشت گفت تو سبک سری بی عقلی ، اونا مرد هستن سنگین هستن ، اینقدر از این حرف مامانم دلم شکست شوهرم ناراحت شد ولی هیچی نگفت ، چون واقعن مهمون زیاد بود همش فامیلا اون دامادمون بودن  مامانم خسته بود بعد غذا شوهرم گفت بزارین ب عهده خودم 

اره دقیقن اینقدر  شوهرم براشون خوبه ، ولی اگر اونا یه کار براش انجام بدن تو چشم همه می‌کنه ، مث ...

دقیقا مادر منم مثل مادر تو لیاقتشوت کم محلیه .وقتی دورش میچرخی تورو مثل یه آدم نیازمند میبینه واقعا جواب دل شکستمون رو کی میخاد بده . از مادر خودمونم باید ضربه بخوریم🤔قربون خدا برم

خدایا شکرت   
2738
دقیقا مادر منم مثل مادر تو لیاقتشوت کم محلیه .وقتی دورش میچرخی تورو مثل یه آدم نیازمند میبینه واقعا ...

من ک سپردم ب خدا ، وقتی خونه بودم هیچی دلش نبود برا من خرج کنه همش به اون دختراش بیشتر میداد ، حتی خودش چند بار اعتراف کرد ک خیلی در حقت کوتاهی کردم ، منم گفت من از خدا میخام نه بنده خدا

من ک سپردم ب خدا ، وقتی خونه بودم هیچی دلش نبود برا من خرج کنه همش به اون دختراش بیشتر میداد ، حتی خ ...

الان چجوری خودتو آروم میکنی

من بدبخت میگم بیا بهم بریم فلان جا نمیاد ولی تا اون میگه فورا میفته دنبالش میره

یا با فامیل شوهر من دشمنه ولی با فامیل شوهر اون گل و بابله

خدایا شکرت   
الان چجوری خودتو آروم میکنی من بدبخت میگم بیا بهم بریم فلان جا نمیاد ولی تا اون میگه فورا میفته دنب ...

الان کاری ب کارشون ندارم ماهی یکی دوبار میرم خونه بابام ولی هر کمکی از دستم بر میاد انجام میدم براش بی توقع چون میگم هر چی نباشه مادرمه

الان چجوری خودتو آروم میکنی من بدبخت میگم بیا بهم بریم فلان جا نمیاد ولی تا اون میگه فورا میفته دنب ...

از لحاظ آرامش ک هیچ وقت آروم نمیشم ولی خودم زدم ب بی خیالی ، زیاد بهش فکر نمیکنم رابطه ام خیلی خیلی کمه 

از لحاظ آرامش ک هیچ وقت آروم نمیشم ولی خودم زدم ب بی خیالی ، زیاد بهش فکر نمیکنم رابطه ام خیلی خیلی ...

بچه های دیگش مسافرت بودن از قبل عید .من اینقدر براش کار کردم تمیزی هر چی ک فکر کنی. الان ک اونا از مسافرت برگشتن من شدم آدم بده دیگه کاری با من نداره 

خدایا شکرت