2733
2734

سلام دوستان 

پسر من تخت نظر فوق تخصص مغز و اعصاب اطفاله، شنبه هفته پیش که بردمش یکم علائم سرماخوردگی داشت گفتم میشه شربت پلارژین بهش بدم؟ 

دکتر گفت نزدیک یک هفته است که نامه رسیده دستشون که این دارو تشنج زاست و دیگه استفاده اش برا بچه ها ممنوعه! 

گفتم اینجا بگم اطلاع رسانی کنم شمام به اطرافیانتون که بچه کوچیک دارن بگید

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۳ سال میدم به پسرم ... چطور تشنج زاس؟؟ توضیح بیشتری نداد ؟ من با پلارژین همیشه بیماری های پسرم رو خیلی میتونم کنترل کنم

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

خیلی وقته شنیدم که چیز خوبی برای بچه ها نیست 

ولی توی همین سایت خیلی راحت برای بچه های هم تجویز میکنن

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
پلارژین چی هس

شربت سرماخوردگی و سرفه است برا بچه ها

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740

همون پلاژین کیدز؟؟؟؟؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
خیلی وقته شنیدم که چیز خوبی برای بچه ها نیست  ولی توی همین سایت خیلی راحت برای بچه های هم ت ...

از چه نظر خوب نیست ؟

من ۳ سال میدم به پسرم ... چطور تشنج زاس؟؟ توضیح بیشتری نداد ؟ من با پلارژین همیشه بیماری های پسرم رو ...

نمیدونم دیگه چطور میتونه تشنج زا باشه ولی دکتر گفت دیگه نده چون ممنوع شده دیگه کلا

کوریزان بدید به بچه‌ ها

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
از چه نظر خوب نیست ؟

یادم نمیاد 

ولی کلا ما به بچه ها نمیدیم 

توی شهرمون ندیدم دکتری تجویزش کنه 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

من فکر میکنم نمیشه همینطوری بیان بگن خوب نیست ...

محتویاتش گیاهیه و مشخصه چی توشه ... هیچکدوم هم مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ...

اگه خوب نیست باید توضیح پشتش باشه نه همینطوری بگن خوب نیست !!!!

2706