2777
2789

سلام خانوما چهارشنبه شب خانواده همسرمو پدر و مادرش داداشاش و جاریام دعوت کردم کردم پیشنهاد بدین افطار و شام چی درست کنم.اش رو‌حتما درست میکنم چیزای دیگه چی درست کنم؟

افطار حلیم و آش و سوپ شیر خوبه

شام هم برنجی باشه و کنارش مرغ یا یه نوع خورشت

نیلوفرم برام دعا کنید چون بهش محتاجم                          احساس می کنم با این روند کند کسب تجربیات من یک بار زندگی برام کافی نیست.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زرشک پلو و فرنی ، میتونی یه دسر وانیلی  یا ژله میوه ای درست کنی جا فرنی با خرما و زولبیا بامیه و چایی هل یا دارچین 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

افطار سوپ 

شام پلو مرغ با سالاد شیرازی و دوغ یا دیزی

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
زرشک پلو و فرنی ، میتونی یه دسر وانیلی  یا ژله میوه ای درست کنی جا فرنی با خرما و زولبیا ب ...

زرشک پلو میخام درست منم اماپدرشوهرم مرغ دوست نداره دونوع خورشت واس شام میخام نمیدونم قرمه خوبه؟

همون خورشت نمیدونم چی درست منم پیشنهاد بدین

قیمه

قرمه

آلو اسفناج

فقط کرفس نذار🥲😂

نیلوفرم برام دعا کنید چون بهش محتاجم                          احساس می کنم با این روند کند کسب تجربیات من یک بار زندگی برام کافی نیست.   
2801