2737
2739

خیلی خسته شدم از زندگیم هرچقدر سعی میکنم کوتاه بیام، بیخیال باشم که بحث بالا نگیره روزی بارها و بارها بحث و دعوا..

همه زوجایی که تازه عروسی کردن مسافرت و شادی و خوشحالی،انوقت ما هر روز و هر لحظه دعوا داریم، سر چیزایی که آدم باورش نمیشه بشه بخاطرشون بحث کرد..

اول سال جدیده، ماه رمضونه من روزم، در طول روز انقدر جنگ و جدل داریم و من خسته میشم که تا شب بشه جونم بالا میاد..

نمیشه ما یک جمله باهم حرف بزنیم بعدش به دعوا نکشه، طاقت یک ثانیه دیدن همدیگرو نداریم، اصلا هیچ چیز ما شبیه زوجای عادی نیست...

این زندگی واقعا مال یه دختر ۲۳ ساله نیست....:(

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱

اززدواجتون سنتی بود ؟ چحوری آشنا شدین دوره نامزدی عم همین بودین 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اززدواجتون سنتی بود ؟ چحوری آشنا شدین دوره نامزدی عم همین بودین 

آره سنتی بود، مامانامون دوست صمیمی بودن البته فقط دوران بچگی..

بعدش اون همکار بایام بود چند سال رفت و آمد داشت

من نمیشناسمش، دوران نامزدی هم نداشتیم، به یه سری دلایل تو زمان خیلی کمی عقد و عروسی گرفتیم

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱
ستاره های جفتتون متوسط بوده و برای همین هم جنگ و بحثتون زیاده 

خب باید چیکار کرد؟ من دارم روح و روانمو از دست میدم آخه مگه من چند سالمه که تا آخر عمرم بخوام اینطوری زندگی کنم...

عزیزم ما اوایل ازذواج فقط و فقط بحث میکردیم شوهرم خیلی آروم بود ولی بازم بحث کردیم .از نظر خودم کاملا طبیعیه چون وارد زندگی دو نفره شدیم از خانواده جدا شدیم سخت بود ..ولی گذشت خیییلی بحث ها کمتر شد خیلی کم پیش میاذ خداروشکر همو ناراحت کنیم ...همیشه شوهرم میگ روزای اول عروسی مصل سگ و گربه بودیم

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤

یکم صبر خودت و ببر بالا اینکه میگی سر چرت و پرت بحثتون میشه تو کوتاه بیا همه ی زندگیا همینن عزیزم زنه که با کوتاه اومدن و صبر کردن و گذشت کردن زندگی ک نگه میداره

مخصوصا اولش ما هم یکسره دعوا میکردیم درست میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج   آقاجون کل زندگیم و مدیون الطاف اهل بیتم خودم و خانوادم و تو دلی و به شما میسپارم  
خب باید چیکار کرد؟ من دارم روح و روانمو از دست میدم آخه مگه من چند سالمه که تا آخر عمرم بخوام اینطور ...

اول زندگی اختلاف خیلی زیاده به خصوص که شما دوره نامزدی هم نداشتید برای همین شناختتون کم بوده

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

اوایل زندگی همین هست، اکثرا هم بخاطر فشار و پچ پچا و دخالت های خانوادهاس که از رو دلسوزی تو گوشمون میخونن، ماهم سه سال اول زندگیمون اینطوری بود که با مشاور رفتنمون درست شد،الان که فکر میکنم میبینم چقدر با بچه بازی و بها دادن به حرف های اطرافیان روزگارمونو تلخ کرده بودیم، بعد مشاوره انگار تو مسیر نور قرار گرفتیم وهمه چیز زیبا شد، الان شش ساله خداروشکر آرامش داریم

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️