2733
2734

از بس گفتن امنیت نیس بمون تو خونه 

خونه نشینم کردن الان اضطراب اجتماعی دارم 

میترسم برم بیرون بهم تعرض بشه یا منو بدزدن ترس دارم و همش خونه موندن ترجیح میدم و چند ماهی هست بیرون نرفتم😔💔

حالا شما از عشق بگید ولی من میگم اعتماد کردن خیلی ارزشش بیشتر و قشنگ‌تره.،،. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جلوشون وایسا از جوونیت لذت ببر چون این سال ها دیگه برنمیگرده.تا بیرون نری نمیتونی رشد کنی مهارت کسب کنی زندگی کردن و یاد بگیری

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
جلوشون وایسا از جوونیت لذت ببر چون این سال ها دیگه برنمیگرده.تا بیرون نری نمیتونی رشد کنی مهارت کسب ...

تسلیم شدم آخه الان اظطراب اجتماعی دارم و تنهام

۲۱ شهر خودم نزاشتن برم میگن امنیت نیس

اجازه تردد در سطح شهر به صورت تنهایی رو بهت میدن؟

به صورت جمعی با خانواده چطور؟

احتمالا اختلاف سنی خودت و پدر مادرت خیلی زیاد نیست؟

بچه چندمی؟

آدم هایی که باهاشون صمیمی باشی اطرافت نداری؟ با اونا اجازه میدن ارتباط داشته باشی؟

تسلیم شدم آخه الان اظطراب اجتماعی دارم و تنهام

برو مشاوره و بیرون رفتن و شروع کن.با خونه نشستن چیزی عوض نمیشه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
اجازه تردد در سطح شهر به صورت تنهایی رو بهت میدن؟ به صورت جمعی با خانواده چطور؟ احتمالا اختلاف سنی ...

کلا خانوادم هم مشکل دارن دوس ندارن مهمون بیاد خونمون بابام فقط برا کار بیرون می‌ره مامانم هم همینطور تفریح نداریم ارتباط با فامیل قطعه 

اختلاف سنی مون زیاد نیس

عزیزم مرداترسوترن تازن نخوادمردهیچ غلطی نمیتونه بکنه توقشنگ هم بگردوخوش باش تاخودت نخوای هیچکس باهات کاری نداره...

میگن دردوازهرطرف بخونی میشه درد!ولی درمان وازاخربخونی میشه نامرد!مواظب باش واسه دردت به هردرمانی تن ندی...
عزیزم مرداترسوترن تازن نخوادمردهیچ غلطی نمیتونه بکنه توقشنگ هم بگردوخوش باش تاخودت نخوای هیچکس باهات ...

درسته

2706