2733
2734

سلام وقتتون بخیر من ۱۸ هفته و ۴ روزمه صبح یه مایعی ازم خارج شد اما نه زیاد بعد با دستمال که نگاه کردم رنگ زرد روشن داشت و زیاد هم چسبنده نبود نمیدونم ترشح هست یا کیسه اب وای خیلی نگرانم کسی میتونه راهنماییم کنه

زیادتکون نخور

استراحت کن

تونستی دکتربروباماشین نه پیاده

شایدهم ترشح عفونت باشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگران نباش عزیزم  شاید عفونته ...کیسه آب  شفاف...ولی برلی اینکه خیالت راحت بشه برو به تست   آمینو شور بده  خیالت راحت شه

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

رفتم دکتر که نیستن تعطیله رفتم بیمارستان گفتن پد بزار اگر خیس شدی بیا . گفت میتونی الان  معاینه داخلی کنیم یا تست بگیرم که باید یه دستگاهی وارد بدنم کنن بفهمن یا سونو من گفتم هفتم پایینه معاینه خطر داره البته این دکتر نبود پرستار یا ماما بود فک کنم خیلی هم بد اخلاق بود

بنظرتون خطرناکه یعنی برم معاینه بشم؟