2733
2739
عنوان

خیلی چاق شدم همش هم بخاطر شیرینی

239 بازدید | 19 پست

من مشکل معده دارم بی اشتهام غذا و چیزی برا خوردن دوست ندارم به غیر از فست فود و شیرینی 

همین باعث شد خیلی چاق دارم میشم 

مشکل بیماری لگن دارم نمیتونم ورزش سنگین سخت بکنم 

چیکار کنم لاغر بشم و بازوها م آب بشه بالاتنه هم پره

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخور سخته ولی به تهش می ارزه 

عزیزم من معدم خیلی بده فلج عصب معده دارم دایم تهوع دارم اسید معده نخورم میغتم رو بالا آوردن 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2728

به این فکر کن احتمالا تا چند سال آینده به انواع و اقسام بیماری ها مبتلا میشی ! مشکلت فقط چاقی نیست 

تغذیه ات خیلی بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
وای من همیشه وحشت دارم وزنم اضافه شه اصلا شیرینی نمیخورم شاید هر دو هفته یکم  ولی تا میتونم ج ...

نخور خیلی بده من وزنم ۵سال پیش ۴۸بودم الان ۸۵هستم همش شیرینی فست فود

به این فکر کن احتمالا تا چند سال آینده به انواع و اقسام بیماری ها مبتلا میشی ! مشکلت فقط چاقی نیست&n ...

شما بلدید چیکار کنم میلم به خوردن بیشتر بشه 

و از شیرینی فست فود زده بشم

2740
شما بلدید چیکار کنم میلم به خوردن بیشتر بشه  و از شیرینی فست فود زده بشم

من خودم خیلی بد غذا و کم اشتهام 

فقط باید عادت بدی به معدت 

از چیزای سالم که بیشتر دوستش داری شروع کن

چیزی سنگین تر از فست فود نیست 

اگه معدت اون و تحمل میکنه پس چیزای سالم هم تحمل میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم خیلی بد غذا و کم اشتهام  فقط باید عادت بدی به معدت  از چیزای سالم که بیشتر دوستش ...

نه فست فود سوسی کالباس 

مثلاً پیتزا مرغ پیتزا گوشت 

وگرنه سوسیس کالباس به معدم نمیسازه هضم نمیتونم بکنم 

اخه چراا‌  حیف نیست خوشگلیت. همه بره؟ خودتو کنترل کن به هیکل خوب فکر کن

افسردگی گرفتم بخاطر لگنم که تو ورزش آسیب دید بخاطر معدم با مکمل خراب شد بخاطر زن زندگی م

نه فست فود سوسی کالباس  مثلاً پیتزا مرغ پیتزا گوشت  وگرنه سوسیس کالباس به معدم نمیسازه ه ...

خب همون پنیرش خیلی ناسالمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40