2752
2734
عنوان

پیام به یک ایدل

279 بازدید | 30 پست

دوستان بهم نخندید ولی من چون یکم دلم گرفته بود یهویی دلم خواست به لی جونگ سوک بازیگر کره ای از طریق اینستکرام پیج اصلی پیام بدم به انکلیسی نوشتم سلام میدونم جواب نمیده ولی دلتنگیم رفع شد بنظرتون چی میشه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی به کتفشم نیست اصلا نمیبینه تا صبح براش خاطره بگو

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

وای یاد خودم افتادم موقعی که تینیج بودم میخواستم به جانی دپ نامه بدم بعد بنویسم اگه جوابمو ندی خودمو میکشم😂😂🤦‍♀️

( پ ن:جانی دپ اون موقع اینستا نداشت ۴_۳ ساله اومده اینستا)

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
الاباهمین سلام میاددم درخونتون خواستگاری شک نکن وای خداخیرت بده چقدر اوج ناراحتی خندیدم🤣🤣🤣

نه مسخره نکن میدونم نمیاد ولی یهو دیدم تنها کسی که میشه تا صبح باهاش چرت و پرت بگی و نشناستت اونه 😅🤣

وای یاد خودم افتادم موقعی که تینیج بودم میخواستم به جانی دپ نامه بدم بعد بنویسم اگه جوابمو ندی خودمو ...

منم با این سن موندم چرا اینکارو کردم یک وقتایی بچه میشم میدونم 

2706