2733
2739
عنوان

پاتوق دختران تعلیقی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 6868 بازدید | 947 پست
کیا رو نوشت، آره همیشه اسکرین بگیر شاید نبودم یا ترکید ندیدم ...کثافت میگه این شوهر داره با پسرا این ...

از اون تاپیک عکس نگرفتم ولی از تاپیک ک برا تو زده بود گرفتم

اره دیدم تو هم کم نداشتی چقدر فحش بلدی 🤣🤣🤣

دلم سوخت برا آقای s😁نگو ب ب بچه ام فحش میدی 😂

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
از اون تاپیک عکس نگرفتم ولی از تاپیک ک برا تو زده بود گرفتم اره دیدم تو هم کم نداشتی چقدر فحش بلدی ...

هنوز دهنم باز نشد ...باور کن نخاستم فوش بدم هنوز دوتا کاربریم رفت هوا ...نه اون خودش سلطان فوش گاهی بهم یاد میده  

گنجشک های درنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز دهنم باز نشد ...باور کن نخاستم فوش بدم هنوز دوتا کاربریم رفت هوا ...نه اون خودش سلطان فوش گاهی ...

خب پس خوب چفت همید 😁😁

اره دیدم تا مهدهعصبی پنج رفتی از فلفل شور پرسیدم گفت اون پنج تا کاربری داره بره با یکی دیگه میاد خیالت راحت 😂🤣

ولی اون پسره نیست فکر کنم تعلیق شد خبری نیست خاله زنک

خب پس خوب چفت همید 😁😁 اره دیدم تا مهدهعصبی پنج رفتی از فلفل شور پرسیدم گفت اون پنج تا کاربری داره ...

نه کاربری زدم بقیه همه تعلیقه این کاربری اولیم فابریک اینو دوسش دارم از دستش نمیدم  اونم کاربری زده دیدمش دیگه حوصله دعوا ندارم واگر نه که باز شروع میشد 

گنجشک های درنده
2728
نه کاربری زدم بقیه همه تعلیقه این کاربری اولیم فابریک اینو دوسش دارم از دستش نمیدم    اونم ...

اره دیدم شماره ندارع این کاربری ،

پس بچه خوبی باش آسه برو آسه بیا ،پفیلا بخور 👌🏻🤭

احتمالا باز کاربری بزنه بیاد حواست رو جمع کن

اتفاقا تو امضاش با رنگ صورتی نوشته با افتخار خاله زنک هستم

می‌دونم دیدم بچه پرو رو چند بار هم اومد با من شوخی کنه اصلا جوابش رو ندادم ولی فکر کنم چند تا دوست داره 😐😬

اره دیدم شماره ندارع این کاربری ، پس بچه خوبی باش آسه برو آسه بیا ،پفیلا بخور 👌🏻🤭 احتمالا باز ک ...

هست همین الآنم بیاد من ترسی ندارم آماده جنگم همیشه ...اون یه زری زد خودشم موند 

گنجشک های درنده
2740
اون کاربریایم که تگ کرده حتما وحشی زیبا بوده با وحشی تر از بافقی ام که میگی به عنوان کاربر تگ کرده&n ...

شاید یادم رفته ولی این وحشی زیبا رو دیدم با یه کاربر آقا هم همیشه شوخی می‌کنن و تو همه تاپیکای هم هستن 😐😐

هست همین الآنم بیاد من ترسی ندارم آماده جنگم همیشه ...اون یه زری زد خودشم موند 

حیف کاربریت و الا اون رو ک خدا زده فکر کن پسر بزرگ کنی بیاد تو امضاش بنویسه خاله زنک🤣🤣🤣داریم از این بدتر 

شاید یادم رفته ولی این وحشی زیبا رو دیدم با یه کاربر آقا هم همیشه شوخی می‌کنن و تو همه تاپیکای هم هس ...

آره دیگه همونه هرروز میترکه با یه کاربری دیگه میاد با همین شوخی می‌کنه ...کاربر دزد دریایی

گنجشک های درنده
حیف کاربریت و الا اون رو ک خدا زده فکر کن پسر بزرگ کنی بیاد تو امضاش بنویسه خاله زنک🤣🤣🤣داریم از ا ...

یکم خل وچل دنبال حاشیه ....واگر نه به کسی چه که من چیکار میکنم که تو بایکی دعوا کنی بیای برا من تاپیک بزنی   بگی این فلانه

گنجشک های درنده
آره دیگه همونه هرروز میترکه با یه کاربری دیگه میاد با همین شوخی می‌کنه ...کاربر دزد دریایی

آخ اره با این دزد دریایی 😬🤐👌🏻عه پس این بلوند همون دزده؟!!! عجب نمی‌دونستم 

یکم خل وچل دنبال حاشیه ....واگر نه به کسی چه که من چیکار میکنم که تو بایکی دعوا کنی بیای برا من تاپی ...

فکر کنم شیرش کردن این فکر کرده قیصریه وسط. دخترا🤭 خواسته مثلا بگه اره منم بلدم

2706