2752
2734

تورو خدا بگین چیکار کنم،شوهرم خیلی بددهنه،از اون یادگرفته،هرچیم باهاش دعوا میکنم،میگم جلو بچه زبونتو درست کن انگار ن انگار،تازه باهام لج میکنه،بخدا دلم میخواد خودمو بکشم

کافیه وقتی میگه توجه نکنی وقتی هم شوهرت فحش میده جلو بچه بهش نپر اونجوری می فهمه کلمه خاصیه

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای دردش نیم وجبی!

بگوووو تو کی وقت کردی

فحش یاد بگیری.

شوهرت باید رعایت کنع اون بچست یعنی چی بددهنه مردا کلا بددهنن امل خیلیها جلوی زن و بچشون رعایت میکنن و اینه که مهمخ.

یادش بخیر منم بچه بودم یه فروش یاد گرفته بودم هی بابام می‌گفت نگو قشنگ حرص می خورد سرش منم نمی دونستم بده فک می کردم مثل دوست داره به هر کی می‌رسیدم میگفتم من اینو تو خیابون شنیدم ولی آنقدر بابام برامن شکلات و خوراکی خرید باهام بازی کرد از سرم انداخت

کاربری دست دو نفره 

اخلاق پسرت چطوره

بعضی هابی تفاوت باشی، یادشون میره

بعضی هابایدجدی تربرخوردکنی

فعلااون درک نداره، بشینی توضیح بدی واونم قبول کنه

تنبیه بدنی هم که رده

توداستان براش بگوخوب حرف زدن که نتیجه خوبی داره، بگودهانت خوشبومیشه، بگواگرگوش هم بی ادب میشه، نبایدبگذاریم زبانمون هم بی ادب بشه و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

حرف زشت زد بگو آه آه دهنت بو گند میده وقتی حرف زشت میزنی بوی بد دهنت همه جا پخش میشه .من با این روش پسرامو کنترل میکنم.اونا هم سریع میگن مامان ببخشید دهنمون بوی خوب میده 

عشق ممنوعه❤️‍🩹
2706