2737
2734

سر یه قضیه ای ک نمیتونم بگم ب خواهرم پیام داد ک من .بی‌شعور و نفهمم. بعد گف پیاما رو پاک کن ک من نبینم . امشب تو سطل زباله گوشیش دیدم ب خواهرم پیام داده ک من دوس داشتم این کار تموم بشه.  وکلا داشت پشت سر من ب خواهرم حرف میزد . الان نیاین بگین چرا اینطور ب خواهرت پیام میده و از این افکار منفی . من فقط برای این دوروییش دلم گرفته

خواهرت ب تو نمیگفت؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همیشه فکر میکردم انقد ک من باهاش رو راستم اونم با من روراست هس اعتمادم کلا بهش از دست دادم . ازش نفر ...

گوشیش چیه ک سطل آشغال داره

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
گوشیش چیه ک سطل آشغال داره

عزیزم من برای یه چیز دیگه تاپیک زدم واقعا حال و حوصله ی این حرفا رو ندارم یکی میگه رو خواهرت کراش داره . یکی میگه گوشیش چیه . واقعا الان مخم نمی‌کشه 

عزیزم من برای یه چیز دیگه تاپیک زدم واقعا حال و حوصله ی این حرفا رو ندارم یکی میگه رو خواهرت کراش دا ...

. 

جواب من یه کلمه بود  سه خط نوشتی . میگی حوصله ندارم .

باشه جانم درکت میکنم .  

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2740
به نظر من به جای خودخوری مستقیم بهش بگو و ناراحتیت و عنوان کن یه مدتم سرو سنگین باش 

گقتم بهش . ببین خواهر من یه  خواستگار اومد براش ک پسره با شوهر من در ارتباطه .و شوهرم خیلی میخواد اما خانواده ی من کاملا مخالفنن. اونشب خواستگار خواهرم زنگ زده خواهرم ناراحت بوده ب شوهرم گفته بهش بگو دیگه تمومش کنیم . شوهرم نخواست بهش بگه .بعد من بلند گفتم خواهرم گفته دیکه تمومش کنیم . بعد ک گوشی قطع کرد رفته ب خواهرم پشت سر من خیلی حرف زده . . امشب تو سطل زباله گوشیش دیدم

گقتم بهش . ببین خواهر من یه  خواستگار اومد براش ک پسره با شوهر من در ارتباطه .و شوهرم خیلی میخو ...

کارش خیلی زشت بوده عزیزم 

متوجه کار زشتش و ناراحتی خودت بکنش حتما و ازش توضیح بخواه

هم دخالتش زشت بود و هم بد گوییش