2737
2734
عنوان

پیشنهادتون چیه؟

443 بازدید | 62 پست

سلام دوستان پوست صورتم ناحیه اطراف دهنم و چونه به شدت زبر و خشک و پوست پوست شده هرررچی مرطوب کنندهو کرم روز و شب میزنم اصلا ذره تاثیر نمیذاره و همچنان همونجوریه عین پوست کمر مرغ😅😅به نظرتون چیکار کنم خوب بشه؟اگر ارایش کنمم افتضاااح میشه اون قسمت

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵

وایییی منم یه مدت اینجوری بودم

ابرسان زدم 

بعد ابرسانم پیدا نشد یه برند دیگه گرفتم

اینم پوستمو خراب کرد اون پوسته ها برگشت

رفتم همین چند روز پیش یه ابرسان و مرطوب کننده دیگع خریدم بهتر شده تقریبا

اصل نمیشه با پوسته ها ارایش کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وایییی منم یه مدت اینجوری بودم ابرسان زدم  بعد ابرسانم پیدا نشد یه برند دیگه گرفتم اینم پوست ...

من ابرسانم زدم اونجاهایی که پوسته نبود هم پوسته شد.اره با پوسته ها ارایش کردنی شبیه جن میشم.وحشتناک میشم😅😅

ابرسان زدم اون قسمتاییم که پوسته نبود پوسته شد

عزیزم اول باید خوب با شوینده صورت صورتت رو بشوری با دستت صورتت رو خوب بشور پوسته هانرم میشه و پاک میشه بعد ابرسان و بعدم مرطوب کننده بزن

فقط موقعی که صورتت نم داره بزنی بهتر جذب میشن

2740
عزیزم اول باید خوب با شوینده صورت صورتت رو بشوری با دستت صورتت رو خوب بشور پوسته هانرم میشه و پاک می ...

والا میشورم با ویتابلا.بعدش مرطوب کننده میزدم فوری یعنی قبلش باید ابرسان بزنم بعد روی ابرسان مرطوب کنندع؟

والا میشورم با ویتابلا.بعدش مرطوب کننده میزدم فوری یعنی قبلش باید ابرسان بزنم بعد روی ابرسان مرطوب ک ...

من قبلا فقط ابرسان میزدم

امان الان هردو چون پوستمو افتضاح کرده بود

اول صورتتو با ژل یا فوم مخصوص پوستت بشور 

همونطور که پوستت خیسه آبرسان بزن بلافاصله مرطوب‌کننده بزن 

همه این محصولات باید مخصوص پوستت باشه وگرنه نتیجه برعکس میده و بد تر میشی

2706