2737
2734
عنوان

خیلی دلم از مادرم شکست....

94 بازدید | 1 پست

خودش و بیمه تکمیلی کرده و از بیمه اش استفاده خاصی نکرده و ۳ ماه دیگه بیمه اش تموم میشه امشب گفت برم دکتر یه چکاب کامل و اینا برام بنویسه و دندونپزشکیم برم تا حروم نشه گفتم تو که چشمت ضعیفه بیا یه چشم پزشکیم بریم چون منم میخوام بیام گفت نه برم چشم پزشکی باید عینک بگیرم و بیمه پول عینک و نمیده گفتم نه چرا میده پول شیشه اش و که مطمئنا میده پول فریمشم اگر نداد من دوتا دارم یکیش و تو بردار قسم و اینا که نمیده گفتم بزار من ببینم نگاه کردم مطمئن شدم که میده بهش نشون دادم و یهو داد و بیداد که به تو چه شاید من نمیخوام برم و اصلا عینک بزنم خیلی دلم از بابتش شکست کل خانواده رو من میبرم دکتر و میارم از مادرم گرفته دایی مادربزرگم و.... کارای نوبت دهی همه شونم با منه من به خاطر خودش گفتم اما برخورد اون با من💔

هر چیزی با یه رویایی شروع میشه🕊🌿ملکه ای باش که تو تنهایی میجنگه!☆💕

عزیزم دیگه اینجور مواقعه اصرار نکن از مادرتم ناراحت نشو خیلی از مامانا اینجورین برا منم پیش اومده یاد گرفتم دیگه اصرار و پیگیری نکنم شماهم خودتو راحت کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗