2733
2734
عنوان

تولد پدرشوهرمه شوهرم نمیاد بریم

148 بازدید | 11 پست

امروز تولد پدر شوهرمه تو شهر ما یه خونه دارن و ایام عید اومدن اینجا

دیشب ما اونجا بودیم و ظهر بعد اینکه رفتیم خونه فامیلای شوهرم اومدیم خونه تا بریم خونه فامیلای من بعد مادرش زنگ زد بیاین شب تولد باباس و شوهرم گفت ن ما میخوایم بریم خونه فامیلای خانومم دیر میشه نمیتونم بیام مادرشم ناراحت شد و قط کرد ما زود عید دیدنیارو تموم کردیم ک ما بریم خونه اونا ولی شوهرم گفت ن من نمیام چون با ماشین ۲۰ دقیقه راهه گفت ن من حوصلم نمیگیره بیام و دوباره شب برگردم و باز واسه سرکار بیام و امکانش هم نبود من شب بخوابم اونجا

پارسالم واسه تولد پدرشوهرم نرفتیم

انقدر اعصابم خورده نمیدونم چی بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بی خیال وقتی خودش دوست نداره تو چرا حرص میخوری  کاش شوهر منم اینجوری بود اگه شوهر من بود ، عی ...

خیلی زشته پون همه هستن همیشه ما هستیم واسه تولدش نباشیم زشته

چه حوصله ای داری نرفت که نرفت، بشین جوش تولد پدرشوهر بزن ساده

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

میخام تند حرف بزنم چون تو گذشته ی منی و نمیخام بلایی که سر من اومد سر توهم بیاد 

ب درک که نمیاد ب جهنم که نمیاد دختر 

بفکرخودت باش من وتو بجای اینکه ناز کنیم نریم دعوامیکنیم که بریم 

فکرمیکنی مهربونی نه تو فقط ساده ای منم مثل تو بودم تاسرما میخوردن بایه جین ابمیوه اونجا بودم تا یه امپول داشتن اونیکه بالاسرشون بود من بودم تا تولدشون بود اونیکه از اول تا اخر بود من بودم 

انقد خوب بودم براشون که وظیفه ام شده 

بااینکه اوایل بزور میبردمش چون مثل خانواده خودم بودن الان عادت کرده اگه مرده باشم باید برم اگه نتونم باید برم خودشم میره 

اما موقع خانواده من اگه سردردداشت میگفتم نریم الان تا نگم نمیبرتم تا التماس نکنم لازم نیست 

یبار یه ابمیوه برا اعضتی خانوادم نگرفت وقتی مریض بودن 

این اواخرم فرمودن بابات همیشه دکتره اگه قرارباشه همش زنگ بزنی که چیشد دکتر چی گفت باید مخابراتو کرایه کنم دیگه نمیتونم شارژ بخرم 

ول کن بابا 

بزار فکر کنن هرجور دوسدارن 

ما دو مغرور، دو خودخواه، دو بد تقديريم؛؛؛عاشقی کردن ما شرح عدم در عدم است ..‌