2737
2739
عنوان

خیلی دلم از مادرم شکست....

83 بازدید | 2 پست

خودش و بیمه تکمیلی کرده و از بیمه اش استفاده خاصی نکرده و ۳ ماه دیگه بیمه اش تموم میشه امشب گفت برم دکتر یه چکاب کامل و اینا برام بنویسه و دندونپزشکیم برم تا حروم نشه گفتم تو که چشمت ضعیفه بیا یه چشم پزشکیم بریم چون منم میخوام بیام گفت نه برم چشم پزشکی باید عینک بگیرم و بیمه پول عینک و نمیده گفتم نه چرا میده پول شیشه اش و که مطمئنا میده پول فریمشم اگر نداد من دوتا دارم یکیش و تو بردار قسم و اینا که نمیده گفتم بزار من ببینم نگاه کردم مطمئن شدم که میده بهش نشون دادم و یهو داد و بیداد که به تو چه شاید من نمیخوام برم و اصلا عینک بزنم خیلی دلم از بابتش شکست کل خانواده رو من میبرم دکتر و میارم از مادرم گرفته دایی مادربزرگم و.... کارای نوبت دهی همه شونم با منه من به خاطر خودش گفتم اما برخورد اون با من💔

هر چیزی با یه رویایی شروع میشه🕊🌿ملکه ای باش که تو تنهایی میجنگه!☆💕

عزیزم برای اینه که منو تو زیادی خودمونو کاسه ی داغتر از اش میکنیم..من مامانمو بردم چشم پزشک عینک گرفتم .الان دو ساله باور میکنی فقط دوبار عینکش زده ...میگه عینکش بدرد نمیخوره....دکترشم بیسواد بود...اینارو جلوی شوهرم گفت..کاش نبریم بزاریم کور بشن..چون نمک نشناسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.