2737
2734
عنوان

زورم اومده از رفتار دایی و زندایم

495 بازدید | 15 پست

دو ماه پیش خونه اقاجونم بودیم داییم برا خواهرم که طلاق گرفته زر زد منم کوبوندم زمین ولی باز توهین کرد به من و کوتاه اومدم گفتم ولش معتاد بی شخصیت هست 

تا اینکه مامانم اجبار کرد که به دایی و زندایی پیام بده عبد رو تبریک بگو من گفتم نمی‌دم دعوا کرد دادم الان سه روز گذشته جواب ندادند اینم شعورشون

اونوقت سالی دو بار میان کلید ویلامون رو میگیرن میرن شمال میگم نمی‌خوام برن میگن مال خودمون هست تو نظر نده 

از اون ور هم اینا بدخواهن زنداییم و دایی م تا دیدن خواهرم طلاق گرفت اینقدر خوشحال شدند 

بدم میاد ازشون خسته م کرده مامانم 

خوب خانواده بابام همین بودند که قطع رابطه کردیم چرا اینو قطع رابطه نکنیم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

الان رفته مبل و فرش تلویزیون و ویترین و کمد خریده 

اونوقت فقط میناله ن میگن نداریم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه بگی به خواهرت چی گفته بود. تو چی جوابشو دادی؟

گفت که بلد نبود زن زندگی رو مادر شدنو و غلط کرد شوهر کرد و بچه آورد 

منم گفتم تو هم پدر نمونه نیستی با اینکه بچه هات مشکل دار بودند معلولن  دکتر گفته بود نباید بچه دار بشن اولی رو کردی دومی سومی چهارمی اگر زنت لوله های رو نمی‌بست بازم حامله ش میکردی

همشون همینن اشغالای بدرد نخوررر  دلتو به هیچکس خوش نکن همه مفت خورو نامردن  کسی که اززجر ...

والا به مامانم میگم به چپشه

مقصر مامانتونه ک شمارو اجبار میکنن

به خدا خسته می‌کنه 

خانواده بابام همین بودند 

2738
گفت که بلد نبود زن زندگی رو مادر شدنو و غلط کرد شوهر کرد و بچه آورد  منم گفتم تو هم پدر نمونه ...

واقعا اینجور جوابشو دادی؟😃

بابا دمت گرم😂

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
واقعا اینجور جوابشو دادی؟😃 بابا دمت گرم😂

اره جوابشو دادم خسته شدم ازشون

یعنی 4تابچه معلول داره؟ 

پنج بار حامله شد اولی رو مشکل دار بود خود دکتر انداخت دومی سالم بود شانس سومی و چهارمی اینا اره 

2706