2752
2734
به ارتعاش اسم صد در صد ایمان دارم بخاطر همینه که تاکید شده به نامگذاری اسامی خوب برای بچه ها

آقا به ما هم یاد بدین باردارم برا بچه ام اسم بزاریم دعاتون میکنم قربون همتون

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔

نی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اگه زحمتت نیست میتونی برا منم در بیاری ؟

بحث زحمت نیست گلم 

مشخصات زیادی ازتون میخاد و من تو سایت چنین کاری نمیکنم 

سال گذشته ی خانمی اصرار کرد براش انجام دادم برگشت گفت وای تپش قلب گرفتم برام جن فرستادی؟؟؟؟😐😑

دختری نشسته در معبدی در مریخ نیایش نامه میخواند 🕉🪬🪔🧘🏻‍♀️🪐🌚
من لیلام چرا بدبختم ؟

قدر نمیدونید

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
یکی امروز تو نی نی سایت گفت  بزن تو گوگل علم الاسامی سایت دوم رو باز کن

فقط توضیح داده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
بحث زحمت نیست گلم  مشخصات زیادی ازتون میخاد و من تو سایت چنین کاری نمیکنم  سال گذشته ی خ ...

از لحاظ من ک مشکلی نداره ولی اگه خودتون مایل نیستید اصرار نمیکنم 

ببخشید چه اطلاعاتی میخواد مثلا؟

بحث زحمت نیست گلم  مشخصات زیادی ازتون میخاد و من تو سایت چنین کاری نمیکنم  سال گذشته ی خ ...

چه باحال 😹😹😹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا به ما هم یاد بدین باردارم برا بچه ام اسم بزاریم دعاتون میکنم قربون همتون

معنی اسم باید خیلی خیلی خوب باشه

خود اسم هم همینطور

اسامیِ مذهبی همگی انرژی بالایی دارند 

اسامی فاخر ایرانی هم همینطور

خارجی ها رو من اصلا پیشنهاد نمیکنم

در تاریخ، انسانهایِ فاخر چه ایرانی چه مذهبی رو جستجو کنین، اونها که پاک نهاد و پاک بنیاد و نام آور و قوی و شجاع بودن، بینهایت مناسب هستن

قدر نمیدونید

قدر بدبختی هام ؟😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معنی اسم باید خیلی خیلی خوب باشه خود اسم هم همینطور اسامیِ مذهبی همگی انرژی بالایی دارند  ...

اورهان چطوره برای پسرم بزارم ؟

اسم دختر بزرگم آیسان و اسم پسرم احسان هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مذهبی هستید؟

تا حدودی ،خودمم سیدم 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706