2733
2734
عنوان

متخصصان رابطه

120 بازدید | 13 پست

میهش کمکم کنید. 

من حدود یه سال پیش یه اقایی رو تو دانشگاه دیدم و دوتامون از هم خوشمون اومد. 

بعد از یکسال بهم پیام دادیم و قرار اول رفتیم باهم کافه. 

گفته دوست دارم و با تو خوشبختم و بخاطر شرایط بیماری پدرم تو اون یکسال جلو نیومدم. 

همه چی تا اینجا اوکی 

اما فالوراش بیشترشون دخترن و امروز دیدم همکلاسی منو فالو کرده. 

حالا قرار بود بریم کافه بازی تا بازی کنیم دوشنبه. میخوام بهش بگم یه کافه دیگه بریم تا باهاتون حرف بزنم و ادامشو پایین میگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهش بگو تا نگی ک نمیدونه ت ذهن ت ک نیس

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

خب بهش بگو خوشم نمیاد

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
همه فالوراب منم پسرن ولی با هیچ کدوم نیستم 

تو دختری. خیلی فرق داره منم تک و توک دارم فالور پسر. اما پسرا تا دخترا ری اکشن نشون بدن و اینا باهاشون حرف میزنن و... 

الان آن بشه بهش میگم میشه به جای دوشنبه فردا یا یکشنبه بریم من باهاتون حرف دارم.  بنظرت خوبه؟& ...

اگ برای شما مشکلی نیس شما هم موافق باشید فردا یا پسفردا همدگ رو ببینیم چون من باهاتون حرف دارم ک مهمه

قرار دوشنبه نگو خودش پرسید بگو 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ممنونم از کمکت 🌹

قربونت امیدوارم حل بشه کنار همدگ خوشبخت بشین🌱💙