2752
2734
عنوان

دلم گرفته ... میشه بیاین یه کم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 26 پست
صد در صد..بچه های خود آدم هم همینطوره...بچه کوچیکه فقط نگران غذا و خوابشی..بزرگ میشن سخت میشه تربیت. ...

اره درسته 

میگم خدا رو شکر همسرم خیلی فهمیده س ولی خب اونم صد در صد طرف دخترشو میگیره نه من رو 

الان یه وقتایی شبا من و پسرم میشیم اونو دخترش با هم بازی میکنیم 

کلافه و سر در گمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درسته  میگم خدا رو شکر همسرم خیلی فهمیده س ولی خب اونم صد در صد طرف دخترشو میگیره نه من رو ...

من دوتا بچه دارم. یکیش دو سالشه و یکی ۶ سال. شوهرم هوش با پسر بزرگم فوتبال می‌کنه ، منچ ، فوتبال دستی، کشتی..

کوچیکه هم‌با من ماشین بازی یا دور بر من قابلمه بازی..

هر هم بچه خودمم...حالا من بیام حساس بشم که شوهرم با بزرگه بازی می‌کنه....

شوهر شما با کوچیکه که نمیتونه بازی کنه...

تو ذهنت حساس شده

2731
اره درسته  میگم خدا رو شکر همسرم خیلی فهمیده س ولی خب اونم صد در صد طرف دخترشو میگیره نه من رو ...

خب الان جو بدی هست تو خونه    ۲ به ۲    خیلی زشته 

اگه فهمیده باشه باید کنار تو بخوبه نه دخترش    اینکارش زشته       بعدش هم واقعا اگر فک کنی بچه خودته   همه چیز مجدد برمیگرده مثل اول میشه     همسرت رفتار تو میبینه و میفهمه    ررای دخترش وقت بزار  جلوی چشم شوهرت زیاد بهش محبت کن بازی کن   اونو در اولویتت قرار بده   بعد شوهرت میاد سمتت  مطمعن باش

من دوتا بچه دارم. یکیش دو سالشه و یکی ۶ سال. شوهرم هوش با پسر بزرگم فوتبال می‌کنه ، منچ ، فوتبال دست ...

الآنم شوهر با پسر ۶ سالم رفتم بیرون، ما دوتا تو خونه تیم تنها...حالا من باید تا ناراحت بشم؟!!

من دوتا بچه دارم. یکیش دو سالشه و یکی ۶ سال. شوهرم هوش با پسر بزرگم فوتبال می‌کنه ، منچ ، فوتبال دست ...

نه میگم گاهی 

گاهی هم سه تایی بازی میکنن که من به کارام برسم 

شاید حرف شما درست باشه من حساس شدم

ببین تصمیمه که گرفتی، پاش وایسا و زندگی تو خراب نکن. قوی باش، حساس نباش.به درستی مدیریت کن.

ما یه آشنا داشتیم همین طوری، با مردی که دختر داشت ازدواج کرد. دختره مثل دوستش بود خیلی خوب باهم زندگی میکردن

خب الان جو بدی هست تو خونه    ۲ به ۲    خیلی زشته  اگه فهمیده باشه باید کن ...

دقیقا همینه من اگه محبت کنم به دخترش اونم محبت میکنه به من ولی اخه مگه محبت شرطی میشه؟ 

من الان اصلا حرف نمیزنم با همسرم که درگیری پیش نیاد ... همسرمم هم چیزی نمی پرسه فک میکنه خسته م بخاطر کارای  پسرم

ببین تصمیمه که گرفتی، پاش وایسا و زندگی تو خراب نکن. قوی باش، حساس نباش.به درستی مدیریت کن. ما یه آ ...

منم میگم شاید بزرگتر بشه درست بشه ... الان سن ش کمه وابستگی ش به پدرش بیشتره 

نمیدونم واقعا