2733
2734
عنوان

3 ماه به کنکور تیر

234 بازدید | 22 پست

سلام عید همگی مبارک🌼

۳ ماه به کنکور تیر مونده و من هنوز شروع نکردم 

میتونم تو این ۳ ما به پیرا پزشکی امیدوار باشم؟

کسیو دیدید تو زمان کم نتیجه گرفته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا امیدی ندارم نمیدونم چیکار کنم  میخوام بیشتر رو معدل زوم کنم بنظرتون کار عاقلانه ای هست؟

معدل هم 50 درصد تاثیر داره

ولی کنکورم 50 هست

میتونین تا اردیبهشت روی تست زدن کار کنید

بعدش معدل

و بعدش هم جمع بندی کنکور

معدل هم 50 درصد تاثیر داره ولی کنکورم 50 هست میتونین تا اردیبهشت روی تست زدن کار کنید بعدش معدل ...

یعنی عاقلانه تر نیست برا نهایی وقت بزارم؟

چون درس زیست که نهایی و تست فرقی نمیکنه 

فیزیک رو هم میخوام رو دوازدهم وقت بزارم که هم نهایی و هم کنکور رو پوشش میده 

میمونه شیمی که علاوه نهایی میخوام برای کنکور قسمتای پر تکرار رو فقط بخونم 

ریاضی راستش نمیدونم چیکار کنم حس میکنم باید کلا بیخیالش بشم🤕

یعنی عاقلانه تر نیست برا نهایی وقت بزارم؟ چون درس زیست که نهایی و تست فرقی نمیکنه  فیزی ...

برای ریاضی از معادلات با کرمی فینتو شروع کن کلاسش هست معادلات و نامعادله مثلثات تابع حد پیوستگی همینا کافیه برات خودم دارم همین‌رو میخونم

Future's gonna be okay💜army & swiftie
فنیتو کامل تموم شده؟ چند جلسه هست کلا؟

نه هنوز تموم نمیشه دقیق نمیدونم ببین پارسالش ببین اگ مشکل داری ریاضی فقط فیلم دیدن نیست باید تست کار کنی زیاد کار کنی دستت راه میافته اگ با درسنامه اوکی با درسنامه پیش برو اگ هم نه فیلم

Future's gonna be okay💜army & swiftie
2706