2733
2734

دقیقا من تواین سایت خیلی دیرم از این کاربر ها مخصوصا اونایی که میان میگن همه ی مردها خیانت میکنن  میخوان خودشونو قانع  کنن

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از نظرمن زیادی عاشق بودن خوب نیست چون بدی هایی که طرف مقابل بهت میکنه رو نمیبینی یا برای خودت جور دیگه ای تعبیرش ن میکنی، و این خیلی بده زمانی به این نتیجه میرسه که اون رابطه تمام شده و اونوقت تو میمونی و یه عالمه حسرت

از نظرمن زیادی عاشق بودن خوب نیست چون بدی هایی که طرف مقابل بهت میکنه رو نمیبینی یا برای خودت جور دی ...

دقیقا 

بّاّآّنّکّهّ دّلّشّ بّسّتّهّ بّ دّلّ هّاّیّ دّگّرّ بّوّدّ دّیّوّاّنّهّ دّلّمّ بّاّزّ گّرّفّتّاّرّ دّلّشّ بّوّدّ⁦(⁠´⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠`⁠)⁩
بله دقیقا، ممنون 

چرا ممنون

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
میدونم عشق ب ی آدم عشق ب همه میشه، ولی چجوری بگو چطور میشه ک عشق بوجود بیاد، آیا زیبایی یا ثروت یا چ ...

مثل اینکه با عشق آشنایی نداری

بّاّآّنّکّهّ دّلّشّ بّسّتّهّ بّ دّلّ هّاّیّ دّگّرّ بّوّدّ دّیّوّاّنّهّ دّلّمّ بّاّزّ گّرّفّتّاّرّ دّلّشّ بّوّدّ⁦(⁠´⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠`⁠)⁩
از نظرمن زیادی عاشق بودن خوب نیست چون بدی هایی که طرف مقابل بهت میکنه رو نمیبینی یا برای خودت جور دی ...

جآن دلم عشق دست خود آدم نیست ک ...

میبینی داری تو باتلاق فرو میریا ولی نمیتونی خودتو نجات بدی عشق از کلمه عشقه گرفته شو عشقه یک نوع گیاه هست ک دور درخت میپیچه و خیلی زیباست و اونقدر میپیچه و رشد میکنه ک اون درخت تنومند رو خشک میکنه .

عشق دردناکه 

عشق شیرینه 

عشق زجر اوره 

عشق تنهایی داره 

آدم عاشق هییییچ وقت آدم سابق نمیشن.

عشق ممنوعه❤️‍🩹
2706