2733
2739

اول از همه بگم رنگ موهام طبیعی البته رنگ خاصی نیست بوره تقریبا ابروهامم همینطور

و تقریبا هرکس منو میبینه توجهش اول به رنگ موهام جلب میشه حالا شاید تو عکس مشخص نباش اما وقتی استایلش میکنم خیلی خاص میشه این توجه دیگران باعث شده که سمت رنگ مو نرم اما واقعا جدیدا علاقه پیدا کردم موهام رنگ کنم اما اطرافیان میگن رنگ موهای خودت حیف اول رنگ موی خودم میزارم بعدم رنگی که دوسش دارم فقط یکم صبر کنید تا عکسا اپلود بشن

خودم رو خیلی دوست دارم🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذاشتی لایک کن 

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2728
2740

رنگ موهات خوشگله حیفه بنظرم

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2706