2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون پشتشون نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودت هرکی هر حرفی زد جوابش رو بده 

عزیزم فکرشان بکن جوابشونو بخای بدی شوهرت بشینه کنارشون و باهاشون بخنده توهم اینطرف تنها واقعا همچین شوهری از دشمن بدتر نیست ؟

2731
چکار میکنی ؟ واقعا دیگه اعصاب نذاشته برام خیر ندیده روزه ام دست وپا از کاراش یخ میکنه

شوهر منم پشتم نیست،اگه روش بشه نقطه ضعفای خانواده منو روز بیلبورد میزنه،میزاره وسط شهر،ولی وقتی من گله میکردم،جدابم این بود"تو اشتباه متوجه شدی،منظور طرف این بوده که تو برداشت کردی"کلا در مورد خانواده خودش کوره.منم دیگه تا حرف میزنه میشورم میزارمش کنار،هم خودشو هم خانوادشو

چکار میکنی ؟ واقعا دیگه اعصاب نذاشته برام خیر ندیده روزه ام دست وپا از کاراش یخ میکنه

من دارم خودمو پیر می کنم. مدام نق می زنم. شور می زنم. شب عیدی یه آرایشگاه نرفتم. خرید نکردم. یه رنگ مو نذاشتم و کل شیقه هام سفید شده. دارم آرزو می کنم بهم خیانت کنه تا یه سرش کنم ولی اهلش نیست

هر کسی از خانواده شوهرت بهت چیزی گفت،همونجا جوابشو بده جلوی همه،اگه شوهرت گله کرد،بگو سنسورات فقط وا ...

موقع جواب دادن بهم چیزی نمیگه کلا میگم خودشا بی‌طرف میگیره 😒😒هیچوقت پشتم نبود میگه خودت میدونی😏

2740
عزیزم فکرشان بکن جوابشونو بخای بدی شوهرت بشینه کنارشون و باهاشون بخنده توهم اینطرف تنها واقعا همچین ...

عزیزم اصلا اهمیت نده فقط خودت رو پیر میکنی اگه بخوای حرص بخوری رفتاری که شوهرت تو جمع  خانوادش باهات انجام میده توهم تو جمع خانوادت باهاش انجام بده تا خودش ازت گلایه کنه بعد تو بگو حالا فهمیدی چقدر سخته واینکه هر چقدر غیبتشون رو بکنی بزرگ ترشون میکنی در چشم شوهرت

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
عزیزم اصلا اهمیت نده فقط خودت رو پیر میکنی اگه بخوای حرص بخوری رفتاری که شوهرت تو جمع  خانوادش ...

عزیز منم اول زندگی همین طرز فکرو داشتم،به مرور زمان دیدم کم مونده بپرن رو پشتم،مجبور شدم رویمو عوض کنم

عزیزم اصلا اهمیت نده فقط خودت رو پیر میکنی اگه بخوای حرص بخوری رفتاری که شوهرت تو جمع  خانوادش ...

تو خانواده ما بهش خیلی احترام میزارن مامانمم بهش تذکر داده که پشتش باش ولی میگه چشم و کار خودشا میکنه بقرآن از خودش وخانواده بیزارم مجبورم به صبرررر کردن🫠🫠🫠

2706