2752
2734

عزیزم روز چندم تاخیرات فهمیدی بارداری؟من امروز دومین روز تاخیرمه پریروز غروب و امروز صبح بیبی زدم یه هاله خیلی خیلی کمرنگ انداخت ک توعکسم مشخص نیس

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی🌿💚(میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنی؟🥹🫧)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم روز چندم تاخیرات فهمیدی بارداری؟من امروز دومین روز تاخیرمه پریروز غروب و امروز صبح بیبی زدم یه ...

پس مبارکه مامان شدی😍منم سه چهار روز بعد از تاخیر تست زدم اول خیلی کمرنگ بود بعد رنگش بیشتر مشخص شد 

پس مبارکه مامان شدی😍منم سه چهار روز بعد از تاخیر تست زدم اول خیلی کمرنگ بود بعد رنگش بیشتر مشخص شد& ...

من خیلی خیلی کمرنگه همون چند دقیقه اول میبینمشا ولی پررنگ ک‌ میشه واضح تره سه تا زدم همه همین طورین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی🌿💚(میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنی؟🥹🫧)
یعنی بعد از خشک شدن واضح تر میشه؟ رنگش صورتی هست؟ 

اره صورتیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس مبارکه یک شنبه برو آز میتونی عکس بی بی تو بفرستی ببینم😍

نور گوشیتو زیاد کن فک کنم بتونی ببینید.اینجا قبل خشک شدنه.تو عکس خیلی مشخص نمیشه نمی‌دونم چرا🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نور گوشیتو زیاد کن فک کنم بتونی ببینید.اینجا قبل خشک شدنه.تو عکس خیلی مشخص نمیشه نمی‌دونم چرا🥺

تو عکس که مثل یه حاله محو بیرنگ هست باچشم رنگش صورتی باشه درسته اینو کی زدی؟ اگه چند روز گذشته یکی دیگه بزن

تو عکس که مثل یه حاله محو بیرنگ هست باچشم رنگش صورتی باشه درسته اینو کی زدی؟ اگه چند روز گذشته یکی د ...

امروز صبح زدم نه محو نبود صورتی خیلی کمرنگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706