2737
2734
عنوان

میشه خواهشا یه لحظه بیایین

67 بازدید | 21 پست

شوهرم عرق خوره منم با این قضیه نمیتونم کنار بیام شبی که عرق بخوره اعصابم خراب میشه حالم گرفته میشه

دیشب دوباره خورده بود منم اعصابم خراب بود

یه زره غذا مونده داشتیم میخواستم برم بندازم بیرون واس حیونا گفت اینا رو نمیخواد بندازی بده به من گفتم اینا خراب شده گفت نه بده لازم دارم(مست بود) گفت خو بگو میخوای چی کار (بچهام دوتا جوجه اردک دارن) گفتم اگه به جوجه ها میشه یه زره بریز واس امشب شون بشه بقیه شو بده بریزم گفت نه تو چی کار داری بده به من ازم گفت خالی کرد داخل جعبه جوجه ها منم اعصابم خراب شد گفتم خدا لعنتت کنه اونم گفت خدا ترو لعنت کنه خدا ترو بگیره منو بچهام راحت بشیم ازت دیوث .... حرام زاده..خیلی حرفای بده دیگه منم فقط گفتم حرام زاده تویه عرق خوری...بعد رفت بیرون ساعت دو شب اومد خونه تا حالا همچین حرفای بهم نزده بود حرفاش رو دلم سنگینی می کنه همش گریه می کنم...دلم میخواد یه کاری بکنم ادم بشه موندم چی کار کنم 

زندگی اب روان ست روان میگذرد انچه اقبال منوتوست همان میگذرد
شوهرت این همه مدت عرق خوری کرده یبار اینجوری ناراحت نشدی حالا فحش خوردی بهت برخورده چرا  هیچ ک ...

چی کار کنم مثلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودت حتما میدونی وقتی شخصی مسته حرف منطقی سرش نمیشه تو فضاست پس بحثت بیهوده بوده باید وقتی ک هیچی نخورده باهاش صجبت کنی اونم با ارامش با ادم نرمال هم با تندی حرف بزنی عصبی میشه چ برسه ادم عرق خور

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

دعوا کردم التماس کردم تهدید کردم گریه کردم اثری نداره نمیدونم چی کار کنم..اگه خونه رو ول کنم برم خونه مامانم بدتر میشه شوهرم خیلی لجبازه

دعوا کردم التماس کردم تهدید کردم گریه کردم اثری نداره نمیدونم چی کار کنم..اگه خونه رو ول کنم برم خون ...

روزی ک اوابار دیدی جلوت میخوره باید جلوش میایستادی هر بار خورده فرداش دیده فراموش کردی هعی ادامه داده

2738
نمیذاشتی توی خونه عرق نگهداره ب خانوادت میگفتی بیان وسط  ب خانواده پسره میگفتی قهرمیکردی دعو ...

به این اسونی که میگی نیست خانوادم کم بیش میدونن خانواده ها رو در جریان بزارم شوهرم بدتر لج می کنه اون به حرف هیشکی نیست رابطمون از اینی که هست خراب تر میشه..از مشاورم کمک گرفتم اثری نداشت

خودت حتما میدونی وقتی شخصی مسته حرف منطقی سرش نمیشه تو فضاست پس بحثت بیهوده بوده باید وقتی ک هیچی نخ ...

خودش همیشه میگه من تو مستی میتونم حرفای دلمو بزنم بدون اینکه مراعات کسیو بکنم

به این اسونی که میگی نیست خانوادم کم بیش میدونن خانواده ها رو در جریان بزارم شوهرم بدتر لج می کنه او ...

خب پس عادت کرده در واقع معتادش شده هیچ کار نمیشه کرد  مگر اینکه خودش بخواد

روزی ک اوابار دیدی جلوت میخوره باید جلوش میایستادی هر بار خورده فرداش دیده فراموش کردی هعی ادا ...

تو خونه نمیخوره بیرون میخوره بعدم روزا اول که میخورد دعوا راه انداختم کتک کاری کردیم هر روز تووخونمو دعوا بود ولی اثری نداشت

خودش همیشه میگه من تو مستی میتونم حرفای دلمو بزنم بدون اینکه مراعات کسیو بکنم

خب اره وقتی اونجور بهش گفتی خب اونم عصبانی شده هر چ تو دلش اون وقت بوده بهت گفته.. در واقع دوست نداره کسی بهش بگه نخور مشخصه معتادش شده

تو خونه نمیخوره بیرون میخوره بعدم روزا اول که میخورد دعوا راه انداختم کتک کاری کردیم هر روز تووخونمو ...

معتاادش شده.. شوهر دوستمم همینجوره ... میگه نمیتونم طلاق بگیرم با یک بچه چون طلاق رو خانواده اش بد میدونن داره میسوزه و میسازه

2706