2733
2739
عنوان

طلاق خواهرم داره منو نابود میکنه💔

977 بازدید | 34 پست

خواهرم 4ماهه اومده برای طلاق دوتا بچه داره من دلم داره میترسه دختره افسردگی گرفته مدام پرخاش میکنه پسرش پیش عمه هاشه مثل اوارها شده و هر وقت زنگ میزنه من تا یک هفته حالم بده جوری که حس میکنم قلبم نمیزنه خواهرم اوایل اومد شاد بود الان حالش بده وقتی میبینمش که اون شاد نیست کل روز زهرم میشه چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرحله ایه که باید بگذره. ولی ترجیحا اگر بچه ها پیش هم باشن خیلی بهتره

کی میگذره خیلی سختمه حالم بده مثل کسیم که یه چیزی از دست دادم پسرش سابقه خودکش داره اگه چیزی بشه دق میکنم. 

2738
برا خاطر بچه ها نمیتونست تحمل کنه؟

خیلی گفتم بچه هاش افسرده شدن پسرش زنگ میزد میگفت خاله بگو بیاد من ابروم پیش دوستام رفته مسخره ام میکنن هر کی میرسه میپرسه مامانت چرا رفته بابام از خونه بیرونم کرده میگه طرف مامانتو نگیر من اگه بعدا ازدواج کنم میگن بچه طلاقه دخترشم نه غذا درست میخوره نه شاده دلم میترکه اخرش خواهرم اوایل شاد خوشحال بود بعد پشیمون شد ولی چون پیش همه فامیل حرف زده بود دیگه نرفت میدونی اوایل انقد شلوغ کرد ابرو زندگیشونو پیش فامیلای خودش شوهرش برد الانم پیشمونه نمیتونه بره

کی میگذره خیلی سختمه حالم بده مثل کسیم که یه چیزی از دست دادم پسرش سابقه خودکش داره اگه چیزی بشه دق ...

عزیزم توکلت به خدا باشه. انشالله که ختم به خیر میشه.

ولی حواستون به خواهر زاده هات باشه. سعی کن شادشون کنی. ندار حال بدت حال اونا رو هم ید کنه. توی شرایط حساسی هستن. نمیتونی برای زندگی خواهرت تصمیم بگیری ولی بدون شک می‌تونی حال خواهرزاده هاتو بهتر کنی. مراقبشون باش

خیلی گفتم بچه هاش افسرده شدن پسرش زنگ میزد میگفت خاله بگو بیاد من ابروم پیش دوستام رفته مسخره ام میک ...

اگه پشیمونه بره به حرف مردم توجه نکنه

ولی اشتباه کرده

با دو تا بچه چقدر بی فکری کرده به همه گفته راز زندگیشو ،چقدر دشمنو خوشحال کرده

بچه هاش گناه دارن

اگه پشیمونه بره به حرف مردم توجه نکنه ولی اشتباه کرده با دو تا بچه چقدر بی فکری کرده به همه گفته ر ...

خیلی هی میگم نگو هی گفت بزار بدونن ابروش بره و اینا فکر بچت هاشو نکرد دوستاشم تا این اومد بره دادگاه دیگه ج گوشیشم ندادن