2733
2734
عنوان

♥🌹عشقم واقعی ♥🌹

205 بازدید | 6 پست

به حسن و خُلق و وفا کس به یارِ ما نرسد

تو را در این سخن انکارِ کارِ ما نرسد

اگر چه حُسن فروشان به جلوه آمده‌اند

کسی به حُسن و ملاحت به یارِ ما نرسد

به حق صحبت دیرین که هیچ محرمِ راز

به یارِ یک جهتِ حق گزارِ ما نرسد

آقاجون برای مشکلات ایران وایرانی

دعا کن 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س 

خدایا خودت بهتر میدونی چی خیره                             ولی تورو قسم به لنگر زمین وآسمون اون چیزی که          ازت یه عمره خواستم وبه خوبان درگاهت دادی به          من رو سیاه هم عنایت کن ....🥺 نذار بِبُرّم

شنيدم قصد برگشت از سفر داري،خدا را شكر

شنيدم خواهي از رخ پرده برداري،خدا را شكر

هميشه در فراقت اشك ريزم ،يوسف زهرا

از اينكه نوكري با چشم تر داري،خدا را شكر

نيازي بر طبابت نيست بيمار قديمي را

همين كه از من و حالم خبر داري،خدا را شكر 

اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

از این که نوکری با چشم تر داری خدارا شکر🥺🥹

خدایا خودت بهتر میدونی چی خیره                             ولی تورو قسم به لنگر زمین وآسمون اون چیزی که          ازت یه عمره خواستم وبه خوبان درگاهت دادی به          من رو سیاه هم عنایت کن ....🥺 نذار بِبُرّم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شنيدم قصد برگشت از سفر داري،خدا را شكر شنيدم خواهي از رخ پرده برداري،خدا را شكر هميشه در فراقت ...

دمتون  گرم ...

2731

اللهم صل علی محمد وآل محد...🙏

آقا لطفا برام دعاکنید،هر نفسی یه گیرایی داره،شاید خدا دعای شما در حق من رو اجابت کرد...‌

بسیار مستعسل و درآمده ام نمیتون تصمیم بگیرم...بسیار دودل هستم....بابت خواستگارم.

از خدا بخوایید راه درست و صلاح رو بهم نشون بده،من خیلی صداش میزنم،نظر نمیکنه.😔

اللهم صل علی محمد وآل محد...🙏 آقا لطفا برام دعاکنید،هر نفسی یه گیرایی داره،شاید خدا دعای شما در حق ...

محتاج دعام🙏

همین حرفارو پدر دختری مثل بچه ای که با باباش حرف 

میزنه به بابامون وآقامون وصاحبمون حضرت مهدی عج 

بگید هرچی خیر وصلاحتونه ان شاءالله پیش میاد