2733
2739

میتونم‌تو این دوهفته برای شیو از موبر استفاده کن؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه چون از ریشه میکنه اپراتور لیزر من گفت فقط ژیلت

شب قبلشو باژیلت میزنم دگ

فقط میگن این بعد ۲هفترو موبر بزنم🤔

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

من 45 روز یبار شب قبل لیزر فصط شیو میکردم هیچی مو نداشتم الان حامله شدم درومدن😖😭😭

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بشما چنوق یبار گف شیوکن

2738
من 45 روز یبار شب قبل لیزر فصط شیو میکردم هیچی مو نداشتم الان حامله شدم درومدن😖😭😭

چ ضدحال جلسه چندمت بود

موبر از ریشه میکنه؟ جدی میفرمایید؟ پس ما این همه جای مو رو از کجا میاریم (لیزر نمیرم) 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
نه . هر چیم کمتر شیو کنی بهتره  کیسه ام بکش

من تجب کردم گف یبار ۲هفته بعد یبار شب قبل شیو کن

چون همیشه شنیده بودم فقط شب قبلش شیوبشه

به دستگاه مربوطه؟

موبر از ریشه میکنه؟ جدی میفرمایید؟ پس ما این همه جای مو رو از کجا میاریم (لیزر نمیرم) 

ن ازریشه نمیکنه بنظرم

ن ازریشه نمیکنه بنظرم

آره من امتحان کردم شیو میکنه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم