2752
2734
عنوان

جاری حسود🥲

1808 بازدید | 56 پست

سلام دوستان میخاستم راهنماییم کنید

جاریم خیلی حسوده اصلا نمیدونم چشه من هیچ وقت بی احترامی یا حرف بدی بهش نزدم یا هرچیزی که بد باشه ولی هربار منو میبینه توجمع حرفی میزنه یا تیکه میپرونه که منو ضایع کنه خیلی عصبی میشم شوهرمم همش میگه منظوری نداره فلانه و بهمانه حرفشم تایید میکنه جای اینکه پشت من دربیاد واقعا رو مخمه و حالم خیلی بده نمیدونم چیکار باید بکنم یا چه رفتاری نشون بدم اخه اون سی و خوردی سن داره و من بیست ، بیست یک سالمه😔

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!

ولش کن بابا. تیکه ای پروند بنظرم به روی خودت نیار انگار ناراحت نشدی اصلا تا بدتر حرصی شه

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم تو این سن که بودم فکر میکردم عالم و ادم بهم دارن حسودی میکنن😑

یوقتایی فکر میکنی حسادته در حالکیه خودمون خیلی حساسیم

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
ولش کن بابا. تیکه ای پروند بنظرم به روی خودت نیار انگار ناراحت نشدی اصلا تا بدتر حرصی شه

اخه شوهرم طرفشو میگیره بدتر سوز به دلم میشه 😔🥹همش منو با اون مقایسه میکنن تازه چندماهه ازدواج کردیم چخبره مگه

لازم نیست عکس العمل خاصی  نشون  بدی   جوابشو نده و بی محلی  کن  تمام&n ...

با شوهرم چه کنم ک داعم منو مقایسه میکنه کم محلی میکنه با خانوادش چی😔😔

بنظرم ی بارم جواب بده. اگه هربار هیچی نگی ممکنه براش عادی بشه ضایه کردنت

دقیقا 

ولی نمیدونم چی بهش بگم

چون همیشه ادم اروم و دل صافی بودم اصلا بلد نیستم یه چیزی بگم که تو دهنی بخوره

منم تو این سن که بودم فکر میکردم عالم و ادم بهم دارن حسودی میکنن😑 یوقتایی فکر میکنی حسادته در ح ...

اصلا پای حسادت نزارم بین من و شوهرم بهم میریزه جوری منو خورد میکنه جلوی بقیه و خودش ک شوهرم فکر میکنه من هیچی بلد نیستم یا خنگم یا چی

هرکاری میخام بکنم میگن اشتباهه و بلد نیستی از همه چیزم ایراد میگیرن🥹😔

چه مقایسه ای مبکنه؟

همش میگه فلانی پنج تا قالی میشوره تو بلد نیستی فلانی اینقدر زرنگه تو نیستی

درصورتی ک من دست به هرچی میزنم‌ازم ایراد میگیرن یا نمیزارن انجام بدم🥹😔

2706