2733
2739

از کجا خارج میشه؟ 

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞
دفعش به چشم نیست با دارو کوچیک وکوچیکتر میشه واز بین میره 

پس چطور یه عده میان میگن مثل لخته یا دستمال کاغذی ازمون خارج شد!؟☹ 

اگه کیست روی تخمدان باشه و راهش از پایین باز باشه، چرا با داروی داخل واژنی از بین نمیبرنش!!؟؟

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الکی میگن اینجوری نیست

فکرمو مشغول کرده، قبل از ابتدای دهانه ی رحم، واژنه درسته؟؟؟؟ 

دفعش به چشم نیست با دارو کوچیک وکوچیکتر میشه واز بین میره 

شما کسیو رو داشتین که کیستش کوچک شده باشه؟ نوعش چی بوده؟ با چه دارویی؟ اگه ال دی بوده، ال دی خارجی بهتره یا ایرانی؟؟

شما کسیو رو داشتین که کیستش کوچک شده باشه؟ نوعش چی بوده؟ با چه دارویی؟ اگه ال دی بوده، ال دی خارجی ب ...

آره خودم با دارو گیاهی وگرم کردن رحم کیستو برطرف کردم .ال دی خوبه ولی موقته باید رحمت همیشه گرم بمونه 

2740
آره خودم با دارو گیاهی وگرم کردن رحم کیستو برطرف کردم .ال دی خوبه ولی موقته باید رحمت همیشه گرم بمون ...

قرص ال دی ایرانی یا خارجی؟ همراهش آ اس آ هم خوردین؟ نوع کیستتون چی بود؟