2737
2739

یادمه قبل کرونا تاپیک میزدم چی کنم چاق شم 

قدر نمیدونستم اخه اون موقع هم لاغر درست و حسابی و مانکن نبودم که دست و پا لاغر بودم عین عنکبوت 

متاسفانه همون موقع هم که لاغر بودم پهلوها م گودی نداشت 

الان به امید خدا دارم به حد خرسی میرسم و در حال حاضر باب اسفنجی شکم مکعبی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

رفته رو اعصابم 

بازوهام هم که داره میترکه 

شونه هام که عین اتوبان سه بانده پهن 

هر چی از زشتی بگم کم گفتم 

مورد داشتیم اینجا عکس گذاشتم گفتن آیا مردم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به فکر سلامتیت باش 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

به جان سه تا بچه هام از صبح فقط فقط یه لیوان چایی با دو تا شیرینی خوردم نه صبونه نه ناهار نه شام 

دیروز هم فقط فقط دو تا نون تست با مربا هویج اون هم ۱۱ شب خوردم با دو تا لیوان چایی و لی  نوشابه میخورم 

2740

عزیزم من و شما همسن هستیم منم شش ماهی هست الکی دارم چاق میشم و پریود هم نمیشم  و دکتر میگه بخاطر علائم پیش از یائسگی هست و باید ورزش مرتب بکنیم و تغذیه سالم

شما پریودت بهم نخورده؟

میگی چی کار کنم ؟! 

خودت میدونی باید چیکار کنی مسئله اینه که انجام نمیده

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.