2733
2739
عنوان

همه ی لباسامون رو گذاشته سطل زباله

382 بازدید | 20 پست

دیشب همه ی لباس های مجلسی و مانتو و پالتو و کت شلوآوارها رو داخل نایلون بزرگ رنگ روشن جمع کردم گذاشتم پشت در..ک ببره خشک شویی حالا خوبه گفته بودم لباسارو بذار صندوق ماشین ک میرسم بیرون ظهر بدیم خشک شویی

...شوهرم صبح بلند شده بره ورزش فکر کرده آشغالها همه رو گذاشته سطل زباله ی سر خیابون ۰۰۰صبح دیدم لباست نیست گفتم حتما گذاشته صندوق...غروب ک می‌رفتیم بیرون گفتم لباس رو هم الان بدیم خشک شویی....میگه کدوم لباسااا؟؟؟خدای من.....چیکار کنم....بخدا یه مانتوهایی بود که فقط تو مجلس میپوشیدم...یه شومیز و کتایی ک رو چشمم نگه میداشتم😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یاخدا

من بودم خودشم میذاشتم دم در

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
وایی چقدر بد. دیگه نتونستین پیداش کنین؟ به هر حال کاریه که شده. چند تا لباس ارزش ناراحتی ندارن، بهتر ...

صیح ساعت پنج انداخته...من اصلا فکرشو میکردم...فکر میکردم گذاشته تو صندوق...عصر همینطوری یهویی گفتم تو ماشین بخدا گلوم درد گرفت چند لحظه انگار سکته کردم

2706